Blog bukmacherskiBukmacherzy onlineBukmacher naziemny - jak wygląda praca w punkcie stacjonarnym?

Bukmacher naziemny – jak wygląda praca w punkcie stacjonarnym?

legalni bukmacherzy

Myślałeś kiedyś nad pracą w punkcie stacjonarnym bukmachera? Jeśli od zawsze interesowałeś się zakładami bukmacherskimi, to jest to na pewno ciekawa opcja. Czym charakteryzuje się praca w takim punkcie? Czy warto aplikować na jedno z takich właśnie stanowisk?

Jakie zadania wykonują Doradcy Klientów?

Dawniej osoby pracujące w punktach stacjonarnych były nieco pogardliwie nazywane kasjerami. Teraz jest trend, żeby nazwy stanowisk brzmiały naprawdę bardzo profesjonalnie. Np. w Fortunie możesz zatrudnić się jako Doradca Klienta. Na potrzeby dzisiejszego artykułu będziemy operować takim właśnie pojęciem. Czym zatem zajmują się Doradcy Klientów? Są przede wszystkim odpowiedzialni za przyjmowanie zakładów. Oczywiście, obecnie coraz więcej osób typuje przez internet. Nie brakuje jednak chętnych do gry w punktach stacjonarnych.

Z czego to wynika? Chociażby z przyzwyczajenia. Łatwo zaobserwować, że w takich miejscach obstawiają przede wszystkim osoby starsze. Tacy ludzie niechętnie zmieniają swoje nawyki. Poza tym nie każdy z nich potrafi bezproblemowo obsługiwać komputer. Profesjonalni Doradcy Klientów nie tylko przyjmują zakłady, chociaż jest to ich główne zadanie. Poza tym odpowiadają za ofertę. M.in. drukują wydarzenia, które można zagrać danego dnia w konkretnej firmie bukmacherskiej. Fachowcy na tym stanowisku powinni służyć pomocą Klientom punktów stacjonarnych. Czasami ludzie, którzy tam przychodzą mają do czynienia po raz pierwszy z zakładami bukmacherskimi.

polski bukmacher sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dobry Doradca Klienta powinien zatem dokładnie wyjaśnić, na czym to wszystko polega w praktyce. Profesjonaliści doskonale orientują się w tematyce hazardowej, wiedzą na czym polegają zakłady bukmacherskie. Wiedzą, co to jest np. handicap azjatycki, a czym cechuje się handicap europejski itp. Niektórzy pracodawcy wymagają, by Doradcy Klientów odpowiadali także za porządek w danym punkcie przyjmowania zakładów. Czasami muszą zatem oni chwycić za mopa, by przetrzeć podłogę itp. Oczywiście wtedy, kiedy jest luz w punkcie i nie ma żadnych Klientów.

Kto najczęściej pracuje w tym zawodzie?

Zakłady bukmacherskie są najczęściej obstawiane przez facetów. Mężczyźni zdecydowanie chętniej interesują się bowiem rozgrywkami sportowymi. W punktach stacjonarnych firm bukmacherskich zdecydowanie częściej… pracują jednak kobiety. Z czego może to jednak wynikać? Osoby odpowiedzialne za rekrutowanie podejmują takie właśnie decyzje z kilku względów. Czasami chodzi po prostu o to, by przyciągnąć płeć przeciwną. Na szczęście mężczyźni nie są dyskryminowani. Oni także mogą zatem aplikować na stanowisko w danym punkcie przyjmowania zakładów.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Najważniejsze powinny być umiejętności. Wysokiej klasy Doradcy Klientów muszą bowiem przyciągnąć zainteresowanych zakładami niezależnie od płci… Typerzy w Polsce będą wówczas doceniać to, że zawsze mogą uzyskać pomoc na rozmaite tematy. Może Doradca Klienta nie wskaże, co na pewno warto zagrać w danym starciu. Wyjaśni jednak rodzaje wszystkich zakładów, podpowie, w jaki sposób jest obliczana ewentualna wygrana na kuponie itp.

Plusy i minusy pracy Doradcy Klienta w firmie bukmacherskiej

Dlaczego warto pracować w charakterze Doradcy Klienta w firmie bukmacherskiej (biorąc pod uwagę punkty stacjonarne)? Osoby zatrudnione na takich stanowiskach podkreślają, że jest to naprawdę przyjemna praca. Można nie tylko dowiedzieć się, jak od kuchni wygląda przyjmowanie zakładów. To praca z ludźmi, a jeśli ktoś lubi taki model, to będzie bardzo zadowolony. Jest to ciekawa opcja szczególnie dla wszystkich fanów zakładów bukmacherskich. Można na miejscu dowiedzieć się, co gracze najczęściej stawiają, ile procent typerów wygrywa itp. Na tej podstawie masz okazję wyciągać rozmaite wnioski, które pomogą Ci w trakcie obstawiania własnych wydarzeń sportowych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie da się ukryć, że praca w tym charakterze nie jest zbyt ciężka. W punktach stacjonarnych zazwyczaj nie ma tłumów. Jest zatem czas, by np. poczytać książkę, zadzwonić w ważne miejsce itp. Jakie są zaś minusy? Praca z ludźmi jest specyficzna. Szczególnie w takim miejscu. Niektórzy są uzależnieni od zakładów bukmacherskich. Obsługiwanie takich Klientów momentami może być bardzo uciążliwe. Niektórzy nie są zbyt mili. Szczególnie jeśli okazuje się, że po raz kolejny przegrali pieniądze. Trzeba również liczyć się z pracowaniem w niedzielę oraz święta. Przecież w takie dni zazwyczaj nie brakuje wydarzeń sportowych. Jeśli ktoś ma rodzinę i chce spędzić z nią czas w czasie weekendu, to nie zawsze będzie taka właśnie opcja.

Na jakie zarobki można liczyć?

Innym minusem jest dla wielu wynagrodzenie. Przeważnie Doradcy Klientów pracują za minimalną krajową. Czasami otrzymują premie, jeśli wyniki sprzedażowe będą zadowalające. Oczywiście, im większy staż na rynku, tym można liczyć na nieco większe pieniądze. Zarobki na tym stanowisku raczej nigdy nie będą jednak rzucać na kolana. Na podstawie jakiej umowy są zaś zatrudniani Doradcy Klientów? To już zależy od bukmachera. Coraz częściej jest to umowa o pracę. A to naprawdę duży plus. Cały czas można spotkać się jednak z propozycjami pracy na podstawie tak zwanej umowy śmieciowej.

najlepsi bukmacherzy online