Blog bukmacherskiBukmacherzy onlineBukmacher PZbuk opinie i oferta zakładów

Bukmacher PZbuk opinie i oferta zakładów

legalni bukmacherzy

PZBuk to jeden z nowszych bukmacherów na polskim rynku operatorów zakładów wzajemnych. Spółka rozpoczęła działalność końcem września i zaczęła od interesującej promocji jaką był największy na rynku freebet w wysokości 50 złotych. Niestety była to jedyna promocja tego bukmachera, stąd nie zdołał się on zbytnio przebić na rynku. Sytuację dodatkowo utrudnia fakt, że cała oferta była widoczna dopiero po rejestracji, więc tak naprawdę niewiele rzeczy zachęcało nowych graczy do założenia konta u tego bukmachera. Nie zmienia to jednak faktu, że PZBuk coraz śmielej poczyna sobie na polskiej ziemi i jego promocje stają się coraz bardziej atrakcyjne. Jak wyglądają opinie graczy o tym bukmacherze? 

Ogólna opinia o serwisie PZbuk

Strona internetowa bukmachera PZbuk jest bardzo prosta i pozbawiona znanych zewsząd fajerwerków. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż obecnie z każdej strony jesteśmy atakowani wyskakującymi ikonkami i innymi graficznymi rozwiązaniami. Po lewej stronie znajdziemy listę dyscyplin i najbardziej popularnych wydarzeń sportowych. Środek ekranu to miejsce, w którym znajdziemy poszczególne rynki. Po prawej stronie natomiast znajduje się opcja zawierania kuponu.

Bukmacher PZBuk oferuje nam dokładnie taki sam układ strony jak pozostałe serwisy bukmacherskie. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż nie musimy od nowa uczyć się wszystkiego. Opinie o stronie bukmachera są całkiem pozytywne. 

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Opinie PZBuk o promocjach

Pod tym względem zakłady bukmacherskie PZBuk zdecydowanie nie zachwyca. Zarówno ilościowo jak i jakościowo nie jest najlepiej, ale zanim wydamy ostateczną opinię przyjrzyjmy się dokładniej temu co znajdziemy w bonusowej ofercie bukmachera.

Pierwszą z promocji jest darmowy zakład w wysokości 50 złotych. Jest to główna i na chwilę obecną jedyna oferta powitalna tego bukmachera. W celu otrzymania tego freebetu musimy się zarejestrować, wpłacić pieniądze i zagrać zakład za co najmniej 50 złotych o kursie minimalnym 2,0. Później musimy się wylogować i zalogować ponownie, a w zakładce „Darmowy zakład” pojawi się nam kupon na zakład o wartości 50 złotych, przy kursie minimalnym wynoszącym 2,0. Najciekawsze jest jednak to, że bonus ten nie wymaga żadnego dodatkowego obrotu.  Zdobyte pieniądze możemy od razu wypłacić. 

Drugą z promocji jest kombodoładowanie. Jest to standardowa promocja na kupony akumulowane. Obstawić możemy jednak tylko piłkę nożną i to nie wszystkie ligi. W ramach promocji możemy zyskać od 1% (dwa spotkania) do 15% (w przypadku co najmniej 11 spotkań).

PZBuk odpalił także program lojalnościowy. Każdy zweryfikowany gracz otrzymuje punkty za rejestrację, weryfikację dokumentów, logowanie, a także obstawianie kuponów. Punkty te można wymienić na wiele cennych nagród takich jak np. bonusy, dodatkowe mnożniki i freebety.

Jeśli chodzi o ofertę promocyjną to niestety nie jest zbyt dobrze, ale powoli zaczyna być coraz lepiej. Najważniejsze, że gracze są zadowoleni. 

Kursy i oferta w PZBuk – opinie 

Oferta bukmachera PZBuk jest podobna do tej, którą znajdziemy u pozostałych bukmacherów. Nie warto rozwodzić się nad tym dłużej, gdyż oferta jest naprawdę stabilna i dobra. W przypadku zakładów na żywo także jest całkiem dobrze. Niestety jeśli chodzi o kursy to bukmacher PZBuk wypada dość przeciętnie. Porównując go do najlepszych pod tym względem bukmacherów takich jak ForBET i Fortuna, zauważymy, że PZBuk wypada pod tym kątem zdecydowanie gorzej.

PZBuk wniósł na polski rynek powiew świeżości, ale niestety na chwilę obecną jest to świeżość, która raczej nikogo nie przekona. Czekamy na dalsze ruchy tego bukmachera, gdyż na razie jest dość słabo. 

najlepsi bukmacherzy online