Blog bukmacherskiBukmacherzy onlineBukmacherskie kody promocyjne - czym są i co warto o nich wiedzieć?

Bukmacherskie kody promocyjne – czym są i co warto o nich wiedzieć?

legalni bukmacherzy

Stawiając pierwsze kroki w branży zakładów bukmacherskich musimy bardzo uważać. Po pierwsze bowiem, wielu rodzimych operatorów zakładów bukmacherskich kusi świetnymi warunkami obstawiania, które później okazują się nie aż tak korzystne dla nas. Po drugie zaś, bardzo łatwo jest przegapić możliwość wykorzystania pełni potencjału, jaki daje bycie nowym klientem któregoś z tych bukmacherów.

kody promocyjne bukmacherów
Bukmacherskie kody promocyjne – czym są i co warto o nich wiedzieć?

Świadomość co do sposobów na wykorzystywanie oferty dla nowych graczy bardzo szybko rośnie. Dziś praktycznie każdy zdaje już sobie sprawę z tego, jak wartościowy jest bonus powitalny i kiedy należy po niego sięgnąć. Nie każdy jednak ma świadomość co do kodów promocyjnych, które również potrafią znacząco wpłynąć na początkowy budżet, mogąc wyraźnie go zwiększyć. Ale czemu kody te są udostępniane? Co jesteśmy w stanie zyskać przy ich udziale i którzy bukmacherzy online w Polsce pozwalają na skorzystanie z nich? O tym – poniżej.

Dlaczego bukmacherzy oferują kody promocyjne?

Polscy bukmacherzy mają dość niewielkie pole jeśli chodzi o promowanie swoich usług i trafianie do nowych odbiorców. Jako że zakłady bukmacherskie to hazard, podlegają one sporym ” obostrzeniom” właśnie na polu marketingu. Kody promocyjne legalni bukmacherzy wykorzystują do promowania własnych usług w Internecie. Na jakiej zasadzie?

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Kody tego typu dystrybuowane są za pośrednictwem zewnętrznych serwisów internetowych – najczęściej tych o tematyce sportowej lub właśnie bukmacherskiej. Bukmacher płaci im za ich oferowanie, gwarantując sobie tym samym reklamę w ich obrębie. Kody promocyjne przynoszą korzyść każdej ze stron. Stronom internetowym, na które trafiają pozwalają zarabiać dodatkowe środki (za każdą rejestrację właśnie przy użyciu kodu), bukmacherom dają możliwość pozyskania dodatkowych klientów rzeczywiście zainteresowanych ich usługami. Klientom docelowym dają zaś szansę na to, by jeszcze bardziej zoptymalizować własny budżet początkowy na zakłady bukmacherskie.

Co można pozyskać korzystając z kodów promocyjnych?

Kody promocyjne nie bez powodu cieszą się aktualnie bardzo dużym zainteresowaniem. Wynika ono z trzech faktów. Po pierwsze, skorzystanie z nich jest bardzo proste – wystarczy wpisać je w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego. Po drugie – są one darmowe. Skorzystanie z nich nie kosztuje zupełnie nic. Po trzecie zaś, kody tego typu bywają naprawdę wartościowe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co jesteśmy w stanie otrzymać po wpisaniu kodu promocyjnego? To zależy od konkretnego kodu (nawet wpisywane u tego samego bukmachera, kody mogą wywołać różny efekt), ale i od bukmachera i formy jego współpracy z konkretnym serwisem internetowym. W większości przypadków kody promocyjne gwarantują:

  • bonus typu „freebet”, który trzeba wykorzystać na zakład bukmacherski tylko raz – później staje się możliwy do wypłacenia; tak działa chociażby kod promocyjny STS;
  • zwiększenie bonusu powitalnego – kod tego typu podnosi wartość bonusu na start (kod promocyjny Betclic na przykład podnosi jego wartość z 500 do 550 złotych);
  • możliwość skorzystania z cashbacku – kod ten zabezpiecza pierwszy zakład przed porażką, w przypadku której zwraca część stawki na konto typującego;
  • szansa na pozyskanie dodatkowych punktów do programu lojalnościowego.

Pamiętajmy: choć kody promocyjne są w pełni darmowe, zdarza się, że skorzystanie z nich wiąże się z koniecznością spełnienia określonych wymagań (zwykle tych obrotowych). Nie zapominajmy też, że pozyskanych za ich pośrednictwem środków nie będziemy w stanie wypłacić bezpośrednio po ich otrzymaniu.

najlepszy bukmacher online superbet
Kod promocyjny BETONLINE na darmowy bonus w Superbet online

Jak skorzystać z kodu promocyjnego?

Kody promocyjne, z uwagi na swoją naturę, można wykorzystać wyłącznie przy zakładaniu własnego konta u bukmachera. Nie ma się zresztą czemu dziwić – to w końcu do tego mają one zachęcać. Jeżeli więc posiadamy już takowy, powinniśmy wprowadzić go w przeznaczone na niego pole formularza rejestracyjnego.

Musimy mieć przy tym na uwadze to, że polscy bukmacherzy często sami uzupełniają to pole swoimi własnymi kodami. Jako że zazwyczaj są one mniej wartościowe od tych umiejscawianych w serwisach zewnętrznych, warto je zastąpić takowymi.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

W wielu serwisach internetowych dystrybuujących kody promocyjne towarzyszą im odnośniki do stron internetowych bukmacherów. Klikając w takowy automatycznie uzupełnimy pole formularza właśnie o pożądany przez nas kod. Zawsze jednak upewnijmy się, że właściwy kod został wpisany – szansa na skorzystanie z niego nie pojawi się już nigdy więcej. Przynajmniej u tego bukmachera, u którego już założyliśmy swoje własne konto. 

Którzy bukmacherzy online wspierają wykorzystywanie kodów promocyjnych?

Choć kody promocyjne są czymś atrakcyjnym niezależnie od tego, z czyjej perspektywy się na nie patrzy, nie wszyscy bukmacherzy online stawiają właśnie na nie. Gdzie możemy skorzystać z kodu promocyjnego? Przede wszystkim u bukmacherów znanych, rozpoznawalnych i popularnych. Do tych zasługujących na największą uwagę należą:

  • STS – najpopularniejszy bukmacher w Polsce, który aktualnie posiada zdecydowaną większość rodzimego rynku bukmacherskiego. Typując na www.STS.pl (z kodem: BETONLINE) możemy liczyć na bardzo jasne warunki promocyjne, bez haczyków i wygórowanych wymagań;
  • Fortuna – bukmacher z najlepszym programem lojalnościowym w Polsce. Kod promocyjny Fortuna (kod: BETONLINE) oferuje w bardzo wielu różnych formach, przez co warto polować na taki, który będzie w stanie dać nam zdecydowanie najwięcej;
ewinner custom bet
Nowa oferta darmowych bonusów od bukmachera eWinner
  • eWinner – stosunkowo nowy bukmacher, który za sprawą swojej niewielkiej bazy klientów musi najbardziej walczyć o pozyskiwanie tych nowych. Właśnie dlatego w jego przypadku można liczyć na naprawdę wartościowe kody promocyjne (kod: BETONLINE), za pośrednictwem których stara on się przekonać do siebie jak największe liczby użytkowników.

Jeśli wybieramy bukmachera dla siebie, zdecydowanie najlepiej dla nas będzie postawić na tego umożliwiającego wprowadzenie kodu promocyjnego. W ten sposób będziemy mieć pewność, że wykorzystamy nasz własny budżet na zakłady bukmacherskie do maksimum. Pamiętajmy, że własne konto możemy posiadać u kilku bukmacherów – i u każdego możemy przy tym wykorzystać kod.

najlepsi bukmacherzy online