Blog bukmacherskiBukmacherzy onlineCo można typować w tenisie stołowym?

Co można typować w tenisie stołowym?

legalni bukmacherzy

Firmy bukmacherskie oferują rozmaite dyscypliny do typowania w swoich serwisach www. M.in. możesz grać za własne pieniądze zakłady na tenis stołowy, który w Polsce staje się co raz popularniejszy wśród graczy. Jakie opcje są teraz szczególnie popularne wśród typerów?

Kto wygra dany mecz w tenisie stołowym?

Możesz na przykład zagrać, kto wygra konkretne spotkanie. Warto od razu zaznaczyć, że w firmach bukmacherskich nie brakuje naprawdę wielu opcji. Można zatem swobodnie grać m.in. najważniejsze turnieje. Są to chociażby zawody na Igrzyskach Olimpijskich, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy itd. Nie brakuje także mniej prestiżowych zawodów. Zakład 12 (bo w tenisie stołowym oczywiście nie ma remisów) jest najbardziej powszechny.

Jak typować takie właśnie warianty? Co powinno być szczególnie ważne dla graczy? Bez wątpienia jest to sprawdzenie aktualnej formy obu zawodników. Tutaj bardzo ważna uwaga. Weryfikuj kilka poprzednich występów danego tenisisty stołowego. Nie ma np. sensu skupiać się na tym, co było kilka albo kilkanaście miesięcy temu. Wszak od tego momentu forma mogła się diametralnie zmienić. Pamiętaj, by na tej właśnie płaszczyźnie porównać zarówno jednego, jak i drugiego zawodnika. Od razu trzeba zauważyć, że w firmach bukmacherskich można obstawiać zakłady na spotkania singlowe, a także deblowe. Jeśli chcesz grać potyczki z tej drugiej grupy, to należy zweryfikować wyłącznie spotkania w parach. Inaczej gra się bowiem indywidualnie, a inaczej w deblu. Niektórzy są specjalistami od gry singlowej, a dużo słabiej idzie im u boku partnera. Inni mają natomiast zupełnie odwrotną charakterystykę.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Co jeszcze warto zweryfikować przed podejmowaniem ostatecznych decyzji? Na pewno trzeba sprawdzić ewentualne kontuzje, urazy itp. Tak naprawdę nawet drobne problemy zdrowotne mogą być bowiem opłakane w skutkach. Oczywiście, najlepiej stawiać na tenisistów stołowych, którzy w ostatnim czasie takich właśnie problemów nie mieli. Dzięki temu jest znacznie większa szansa na wygranie na konkretnym typie. Poza tym warto zweryfikować statystyki dotyczące spotkań bezpośrednich. Tak samo, jak miejsce rozgrywania zawodów. Ma to szczególnie znaczenie przy międzynarodowej obsadzie. Chodzi zaś o aklimatyzację, strefy czasowe itp. Jeśli ktoś gra u siebie, to nie ma takich problemów. A to przy wyrównanych szansach obu graczy może mieć zaś decydujące znaczenie.

Liczba punktów w poszczególnych setach

Co dodatkowo można stawiać w najlepszych firmach bukmacherskich? Np. zakłady na liczbę punktów w setach. Warto zauważyć, że poszczególne partie są rozgrywane do jedenastu punktów. W związku z tym seta wygrywa osoba np. w stosunku 11:7, 11:8 itd. Jeśli jednak mamy stan 10:10, to wtedy gra się na przewagi. O co dokładnie chodzi? Warto zauważyć, że triumfator musi mieć w takim przypadku minimum dwa punkty przewagi nad swoim rywalem (np. 12:10).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak typować zaś takie właśnie zakłady? Im bardziej wyrównany poziom, tym partie powinny być bardziej zacięte. Oczywiście, nie ma tutaj jednej reguły. Jeśli jednak chcesz grać overy w tenisie stołowym, to szukaj tenisistów o zbliżonych umiejętnościach. Im zaś większe dysproporcje pomiędzy poszczególnymi zawodnikami, tym te różnice w poszczególnych partiach powinny być większe. W takich właśnie spotkaniach najlepiej grać zatem na undery. Nic nie stoi na przeszkodzie, by typować takie właśnie potyczki na żywo. Obecnie legalni bukmacherzy oferują bowiem rozmaite zakłady na ten sport. Nie tylko przed rozpoczęciem zmagań, ale również w ich trakcie. W ten sposób łatwiej ocenić, czy dany mecz będzie wyrównany czy jednak raczej jednostronny.

Rozmaite handicapy

Fani tej odmiany tenisa mogą także spróbować swoich sił typując handicapy. Uważasz, że kurs na faworyta jest za niski, a konkretny gracz powinien sobie poradzić bez większych problemów? W takiej właśnie sytuacji możesz zagrać handicapy. Musisz być jednak bardzo ostrożny. W końcu jest to broń obosieczna. Z jednej strony można oczywiście liczyć na dużo wyższe kursy. Warto jednak od razu dodać, że z drugiej strony jest większe ryzyko przegranej na danym typie. Musisz zatem bardzo dokładnie sprawdzić poziom obu tenisistów.

Betfan kod promocyjny na bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

Tak, jak wspominaliśmy, zweryfikuj kilka ostatnich występów z poprzednich tygodni. Na co jeszcze zwracać uwagę? Sprawdź, czy faworyt bez większych problemów zazwyczaj radzi sobie ze swoimi rywalami (jeśli są teoretycznie dużo słabsi). Niektórzy bowiem triumfują, ale wcale nie idzie im tak łatwo, jak można sobie o tym pomyśleć na samym początku analizy. A w takiej sytuacji granie handicapów jest bardzo niebezpieczne…

Dokładne wyniki pojedynku tenisowego

Spotkania tenisa stołowego są rozgrywane do wygrania dwóch setów. W niektórych Polskich bukmacherach można obstawiać takie właśnie zakłady. Uważasz, że faworyt spokojnie poradzi sobie ze swoim konkurentem? Stawiasz na wynik 2:0? Można także zagrać na bardziej zacięty mecz i wynik 2:1. Tak samo, jak na wygrane rywala. Takie zakłady cechują się dość sporymi kursami. Warto jednak zauważyć, że ryzyko pomyłki też jest analogicznie większe. Dlatego trzeba zastanowić się, czy gra jest rzeczywiście warta świeczki.

najlepsi bukmacherzy online