Blog bukmacherskiBukmacherzy onlineCzy opłacalne jest obstawianie surebetów?

Czy opłacalne jest obstawianie surebetów?

legalni bukmacherzy

Czy myślałeś kiedyś o tym, że fajnie byłoby zagrać zakład i niezależnie od wyniku cieszyć się z wygranej? Okazuje się, że to naprawdę może się wydarzyć. I to całkowicie legalnie. Właśnie na tym polega typowanie surebetów. Czym są te zakłady? Jak wprowadzić ten model obstawiania w życie? Gdzie szukać surebetów? Poznaj tę strategię od kuchni.

surebety u polskich bukmacherów

Co to jest surebet w zakładach bukmacherskich?

Gdybyśmy chcieli przetłumaczyć „surebet” na język polski, to otrzymalibyśmy wyrażenie „pewny zakład”. Nie jest to przypadkowe. W tym modelu obstawiania chodzi bowiem o to, by generalnie pokryć wszystkie możliwe opcje. Tak, by niezależnie od wyniku cieszyć się z wygranych pieniędzy. Kiedy można grać surebety? Np. w przypadku wydarzeń dwudrogowych. W takiej sytuacji musisz zagrać na 1 w jednej firmie bukmacherskiej i na 2 w innym podmiocie. Jeśli zaś jesteśmy przy tym temacie, to warto wspomnieć o pewnej kwestii.

Surebetów nie można obstawiać w jednym i tym samym bukmacherze. Jeśli tak zrobisz, to niezależnie od finalnego wyniku… przegrasz część swoich pieniędzy. Nie ma to zatem żadnego sensu. W przypadku jakich jeszcze innych zakładów można typować surebety? Chodzi tak samo o dyscypliny, gdzie są trzy możliwości. Przez to jednak cała procedura jest bardziej czasochłonna. Chyba że obstawiasz np. na gospodarzy w firmie bukmacherskiej A, a na x2 w innym podmiocie działającym na co dzień w tej branży. Wszystko musi być bardzo dokładnie zaplanowane, a potem zagrane.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli nie popełnisz tutaj żadnej pomyłki, to wygrasz trochę pieniędzy. Niezależnie od końcowego wyniku. Są osoby, które próbują obstawiać w ten właśnie sposób. Kiedyś było ich jeszcze więcej. Teraz powoli odchodzi się od takiego właśnie modelu gry.

Do surebetów należy posiadać konta u wielu bukmacherów

Co jest potrzebne, by typować surebety? Przede wszystkim jest to posiadanie konta u minimum kilku bukmacherów. Im więcej, tym lepiej. Wszak dzięki temu będziesz miał większe możliwości na tej płaszczyźnie. Tak, jak zostało już wspomniane wcześniej, surebety nie mogą być typowane w obrębie jednej firmy bukmacherskiej. W takim wypadku na pewno przegrałbyś trochę pieniędzy. Nie ma w tym zatem żadnego sensu. Najlepiej będzie to wyjaśnić na przykładzie np. z tenisa ziemnego. Tam mamy tylko dwie opcje do wyboru. Są to 1 lub 2. Cała idea surebetów polega na tym, by zagrać jak najwyższe kursy na gospodarza oraz gościa. Załóżmy, że w jednej firmie kurs na 1 wynosi 2,30. Z kolei w innej notowania są zupełnie inne. Jeśli zagrasz w drugim podmiocie hazardowym na 2 po kursie np. 2,35, to masz obstawione obie opcje. Niezależnie od tego, jak skończy się konkretny mecz, wygrasz pieniądze.

polski bukmacher sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Mimo wszystko warto jednak uważać z typowaniem surebetów w przypadku tenisa ziemnego. Chodzi o krecze. A firmy bukmacherskie mają oddzielne polityki, co do sposobu ich rozliczania. Lepiej zatem typować np. spotkania koszykówki, siatkówki itd. Pamiętaj, że możesz posiadać konta w rozmaitych firmach bukmacherskich. Tutaj tak naprawdę nie ma żadnego górnego limitu. Poza tym nie musisz przejmować się żadnymi opłatami za prowadzenie tych kont (takich bowiem nie ma).

Jak szukać surebetów?

Wydawać by się mogło, że surebety w zakładach bukmacherskich to system idealny. Jeśli dobrze poszukamy, to wygramy pieniądze. I to niezależnie od tego, jaki będzie rezultat finalny. Niestety, ten system (zresztą jak każdy inny) ma swoje minusy. M.in. chodzi o to, że samo szukanie surebetów wcale nie jest proste. Na szczęście nie trzeba tego robić samodzielnie. Byłoby to bowiem bardzo czasochłonne. Są strony internetowe, które wskazują, gdzie można typować surebety. Jeśli posiadasz konta w tych firmach bukmacherskich, to musisz tylko zagrać typy za określone stawki. Na niektórych stronach wszystko jest dokładnie obliczone. Pod kątem optymalnych proporcji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zawsze możesz też skorzystać z kalkulatora surebetów. Dzięki niemu szybko obliczysz, jak to wszystko zagrać, by wygrać i tym samym niezależnie od finalnego rezultatu wyjść na swoje (na czysto). Pod tym kątem na pewno nie brakuje wielu ułatwień. Rekomendujemy, by jednak – w razie czego – grać tylko takie surebety, które są możliwe do postawienia na stronach online legalnych firm bukmacherskich.

Czy obstawianie surebetów jest opłacalne?

Niestety, surebetom daleko do systemu idealnego. Jeśli chcesz grać w 100% legalnie, to jest o wiele mniejsza baza buków, gdzie możesz typować konkretne spotkania, na których zarabia się niezależnie od finalnego wyniku. Jeszcze kilka, kilkanaście lat temu ta idea była bardziej sensowna. Od kiedy jednak weszła w życie Ustawa Hazardowa, to pole do manewru bardzo mocno się zmniejszyło. Pamiętaj zaś, by pod żadnym pozorem nie łamać polskiego prawa.

Co jeszcze jest ważne? To, że na surebetach nie można zbyt wiele zarobić. Z jednej strony masz pokryte wszystkie opcje. Wygrasz zatem na 100%. Nie można jednak nastawiać się na to, że będą to jakieś „kokosy”. Mimo wszystko warto mieć ten system na uwadze. Jeśli uda Ci się zagrać surebeta, to bez żadnego ryzyka ogólny stan Twojego konta będzie większy. Na pewno jednak tym sposobem nie da się grać regularnie. Bardziej jest to opcja, którą można zastosować raz na jakiś czas.

najlepsi bukmacherzy online