Blog bukmacherski Bukmacherzy online Czy pewniaki to najlepsze typy bukmacherskie?

Czy pewniaki to najlepsze typy bukmacherskie?

instagram

legalni bukmacherzy

Zakłady bukmacherskie w Betfan online

Czym są zakłady bukmacherskie i na czym polegają? To zawarcie umowy między klientem, a bukmacherem umożliwiającym grę. Dawniej tego rodzaju zakłady obejmowały jedynie dyscypliny...

Porady dla graczy obstawiających zakłady online

Początkujący typerzy wcale nie mają tak łatwo. Setki nowych pojęć, taktyk, systemów bukmacherskich, strategii obstawiania i rozwiązań mogą zniechęcić każdego, kto chce...

Polscy bukmacherzy 2020 – lista legalnych bukmacherów w Polsce

W chwili obecnej istnieje cała masa polskojęzycznych stron bukmacherskich. Niestety, znakomita większość z nich świadczy swoje usługi nielegalnie. Warto wiedzieć o tym,...

Darmowe promocje bukmachera STS

STS to jeden z najbardziej znanych, popularnych i lubianych legalnych bukmacherów, który istnieje na polskim rynku. Ten doświadczony operator aktualnie posiada ponad...

Znowu przegrałem pieniądze u bukmachera. Co robię źle?

Analizujecie, co znowu poszło nie tak? Po raz kolejny przegraliście pieniądze? Każda porażka może być początkiem czegoś nowego, czegoś lepszego. To banalne...

Pewniaki czyli popularne pewne typy bukmacherskie to jedna z najczęściej wyszukiwanych informacji przez graczy obstawiających wyniki u bukmacherów. Wiele osób chce porównać swoje analizy oraz sprawdzić lub zasugerować się jakie spotkania według innych osób zakończą się pewnym zwycięstwem. Typy takie mogą być pomocne lub wręcz uzupełnić brakujące miejsca na naszym kuponie. Poniżej prezentujemy miejsca, gdzie możemy znaleźć pewne typy oraz odpowiadamy czym tak rzeczywiście są „pewniaki”.

Czym są pewne typy bukmacherskie?

„Pewniaki” to typy, które według specjalistów i osób doświadczonych powinny zakończyć się danym wynikiem np. wygraną gospodarzy czy strzeleniem więcej niż 2 bramek w meczu. Choć „pewniaki” nigdy nie dają gwarancji, to w rzeczywistości są typami z bardzo dużym prawdopodobieństwem i graniczącą wręcz z gwarantowanym sukcesem. Pewniaki dotyczą najczęściej bardzo silnej i bardzo słabej drużyny, która nie ma szans na sprawienie niespodzianki i nie prezentuje się w dobrze w żadnym elemencie.

Pewne typy bukmacherskie nigdy nie gwarantują 100% skuteczności i pewności, że dane zdarzenie przytrafi się naprawdę. Sport jest nieprzewidywalny, dlatego możliwa jest nawet porażka Juventusu z Cristiano Ronaldo z 2 ligowym beniaminkiem. Pewniaki mają za to bardzo duże prawdopodobieństwo zdarzenia się i warto ten fakt odpowiednio wykorzystać.

Fora bukmacherskie 

Pierwszym miejscem, gdzie możemy znaleźć pewne typy, są fora bukmacherskie jak betonline.net.pl. To tematyczne strony, na których wielu graczy wymienia się swoimi przemyśleniami czy poglądami. Możemy wyczuć tam trend, dowiedzieć się wielu informacji i co najważniejsze poznać „pewniaki” na konkretne wydarzenia. Wielu doświadczonych graczy dzieli się swoją wiedzą lub podpowiada, co warto zagrać. Na forach bukmacherskich istnieje wiele specjalnych tematów dla każdej ligi czy kategorii sportowej. W takich miejscach możemy sprawdzić zdanie najlepszych graczy i wyszukiwać takie zdarzenia, które rekomenduje wiele osób.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Portale społecznościowe — grupy bukmacherskie

Bardzo dobrym miejscem, gdzie można poznać wiele pewnych typów, są również media społecznościowe i grupy tematyczne. Zrzeszają one wielu fanów obstawiania, którzy również chętnie dzielą się pewnymi typami na zbliżające się wydarzenia. W tym miejscu możemy również dyskutować na temat danych typów oraz spotkać wielu profesjonalistów. W takie miejsce możemy trafić bardzo prosto, a mogą one być bardzo pomocne. Podanie swoich propozycji i ocena innych graczy może dać nam wiele do myślenia, a my sami będziemy mogli wybrać jedynie te najpewniejsze typy, które zdaniem większości sprawdza się.

Portale sportowe niezwiązane z zakładami bukmacherskimi

Wbrew pozorom pewne typy na wydarzenia sportowe możemy również odnaleźć na portalach sportowych niezwiązanych z zakładami bukmacherskimi. Jest to nieco zaskakujący, ale w dalszym ciągu trafny kierunek. Na takich portalach znajdziemy mnóstwo informacji, danych czy newsów. Bardzo pomocne będą też analizy przeprowadzone przez profesjonalnych znawców i ekspertów. Dzięki temu możemy określić który klub ma szanse na wygraną, a jaki absolutnie nie powinien nawet zremisować i musi przegrać z kretesem. Informacje z takich portali możemy porównać z „pewniakami” proponowanymi przez doświadczonych graczy czy dużą grupę osób związanych z zakładami i staną się one dodatkowym potwierdzeniem, czy warto obstawić dany zakład.

Strony ze sprzedażą typów

Bardzo ciekawym rozwiązaniem — bardzo często płatnym są strony, gdzie można kupić typy lub obserwować ligę typerów. W internecie istnieje bardzo wiele takich miejsc jak serwisy lokalne, tematyczne czy zagraniczne. Możemy na nich wykupić dostęp do typów i analiz meczów oferowanych przez profesjonalistów lub przyglądać się lidze typerów. W pierwszym wariancie możemy kupować typy na mecze pojedynczo lub wykupić np. abonament miesięczny.

Doświadczeni i profesjonalni gracze, którzy znają się na danej lidze, czy sporcie będą wtedy przekazywać nam pewne pewne typy. Cennym miejsce są również ligi typerów i obserwowanie najlepszych graczy, nawet jeśli jest to zabawa.

najlepsi bukmacherzy online

author

Emma Hayes

There I was in a hot yoga studio with plenty of bright natural light and bending myself into pretzel like positions for the very first time.

instagram