Blog bukmacherskiBukmacherzy onlineCzy pewniaki to najlepsze typy bukmacherskie?

Czy pewniaki to najlepsze typy bukmacherskie?

legalni bukmacherzy

Pewniaki czyli popularne pewne typy bukmacherskie to jedna z najczęściej wyszukiwanych informacji przez graczy obstawiających wyniki u bukmacherów. Wiele osób chce porównać swoje analizy oraz sprawdzić lub zasugerować się jakie spotkania według innych osób zakończą się pewnym zwycięstwem. Typy takie mogą być pomocne lub wręcz uzupełnić brakujące miejsca na naszym kuponie. Poniżej prezentujemy miejsca, gdzie możemy znaleźć pewne typy oraz odpowiadamy czym tak rzeczywiście są „pewniaki”.

Czym są pewne typy bukmacherskie?

„Pewniaki” to typy, które według specjalistów i osób doświadczonych powinny zakończyć się danym wynikiem np. wygraną gospodarzy czy strzeleniem więcej niż 2 bramek w meczu. Choć „pewniaki” nigdy nie dają gwarancji, to w rzeczywistości są typami z bardzo dużym prawdopodobieństwem i graniczącą wręcz z gwarantowanym sukcesem. Pewniaki dotyczą najczęściej bardzo silnej i bardzo słabej drużyny, która nie ma szans na sprawienie niespodzianki i nie prezentuje się w dobrze w żadnym elemencie.

Pewne typy bukmacherskie nigdy nie gwarantują 100% skuteczności i pewności, że dane zdarzenie przytrafi się naprawdę. Sport jest nieprzewidywalny, dlatego możliwa jest nawet porażka Juventusu z Cristiano Ronaldo z 2 ligowym beniaminkiem. Pewniaki mają za to bardzo duże prawdopodobieństwo zdarzenia się i warto ten fakt odpowiednio wykorzystać.

Fora bukmacherskie 

Pierwszym miejscem, gdzie możemy znaleźć pewne typy, są fora bukmacherskie jak betonline.net.pl. To tematyczne strony, na których wielu graczy wymienia się swoimi przemyśleniami czy poglądami. Możemy wyczuć tam trend, dowiedzieć się wielu informacji i co najważniejsze poznać „pewniaki” na konkretne wydarzenia. Wielu doświadczonych graczy dzieli się swoją wiedzą lub podpowiada, co warto zagrać. Na forach bukmacherskich istnieje wiele specjalnych tematów dla każdej ligi czy kategorii sportowej. W takich miejscach możemy sprawdzić zdanie najlepszych graczy i wyszukiwać takie zdarzenia, które rekomenduje wiele osób.

polski bukmacher sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Portale społecznościowe — grupy bukmacherskie

Bardzo dobrym miejscem, gdzie można poznać wiele pewnych typów, są również media społecznościowe i grupy tematyczne. Zrzeszają one wielu fanów obstawiania, którzy również chętnie dzielą się pewnymi typami na zbliżające się wydarzenia. W tym miejscu możemy również dyskutować na temat danych typów oraz spotkać wielu profesjonalistów. W takie miejsce możemy trafić bardzo prosto, a mogą one być bardzo pomocne. Podanie swoich propozycji i ocena innych graczy może dać nam wiele do myślenia, a my sami będziemy mogli wybrać jedynie te najpewniejsze typy, które zdaniem większości sprawdza się.

Portale sportowe niezwiązane z zakładami bukmacherskimi

Wbrew pozorom pewne typy na wydarzenia sportowe możemy również odnaleźć na portalach sportowych niezwiązanych z zakładami bukmacherskimi. Jest to nieco zaskakujący, ale w dalszym ciągu trafny kierunek. Na takich portalach znajdziemy mnóstwo informacji, danych czy newsów. Bardzo pomocne będą też analizy przeprowadzone przez profesjonalnych znawców i ekspertów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dzięki temu możemy określić który klub ma szanse na wygraną, a jaki absolutnie nie powinien nawet zremisować i musi przegrać z kretesem. Informacje z takich portali możemy porównać z „pewniakami” proponowanymi przez doświadczonych graczy czy dużą grupę osób związanych z zakładami i staną się one dodatkowym potwierdzeniem, czy warto obstawić dany zakład.

Strony bukmacherskie ze sprzedażą typów

Bardzo ciekawym rozwiązaniem — bardzo często płatnym są strony, gdzie można kupić typy lub obserwować ligę typerów. W internecie istnieje bardzo wiele takich miejsc jak serwisy lokalne, tematyczne czy zagraniczne. Możemy na nich wykupić dostęp do typów i analiz meczów oferowanych przez profesjonalistów lub przyglądać się lidze typerów. W pierwszym wariancie możemy kupować typy na mecze pojedynczo lub wykupić np. abonament miesięczny.

Doświadczeni i profesjonalni gracze, którzy znają się na danej lidze, czy sporcie będą wtedy przekazywać nam pewne pewne typy. Cennym miejsce są również ligi typerów i obserwowanie najlepszych graczy, nawet jeśli jest to zabawa.

najlepsi bukmacherzy online