Blog bukmacherskiBukmacherzy onlineCzy warto obstawiać surebety u Polskich bukmacherów?

Czy warto obstawiać surebety u Polskich bukmacherów?

legalni bukmacherzy

Czy w zakładach bukmacherskich istnieją pewniaki? Nie, chyba że są to mecze ustawione. Można jednak tak typować konkretne spotkania, by niezależnie od wyniku liczyć zarobione pieniądze. Właśnie w tym celu gra się surebety. Poznaj wszystkie najważniejsze informacje o tego typu zakładach…

surebety u polskich bukmacherów
Czym są surebety i czy warto je obstawiać?

Czym jest surebet w zakładach bukmacherskich?

Gdyby podzielić „surebet” na dwa człony, to wszystko stałoby się jasne. Tę nazwę można przetłumaczyć jako „pewny zakład”. Grając surebety na pewno bowiem wygramy. Jak to jednak wygląda w praktyce? Obecnie nie brakuje fanów takiego właśnie sposobu zarabiania pieniędzy. Nie jest on jednak na pewno do końca idealny (o czym można przekonać się w dalszej części dzisiejszego wpisu). Warto zauważyć, że ta opcja niezaprzeczalnie ma swoje plusy. O co tutaj jednak dokładnie chodzi?

Cała idea polega na tym, by „pokryć” wszystkie dostępne opcje. Przy pomocy dwóch albo nawet trzech zakładów (wszystko zależy od metody gry i konkretnej dyscypliny). Ogólnie surebety są często stosowane np. w przypadku spotkań piłkarskich. Jeśli zdecydujesz się na ten model obstawiania, to powinieneś obstawić na gospodarzy, remis oraz na gości. Oczywiście, nie w jednym bukmacherze. Gdybyś tak zrobił, to na pewno byłbyś na minusie. Firmy bukmacherskie w Polsce tak ustawiają kursy, by w takiej sytuacji gracz zawsze był stratny. Trzeba zatem znaleźć surebety w kilku różnych miejscach. Bardzo ważne jest to, by poszukać odpowiednie kursy. Tak, by niezależnie od końcowego wyniku wyjść na swoje. Tak naprawdę surebety są do znalezienia nie tylko w przypadku futbolu.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Nie inaczej jest w tenisie ziemnym, koszykówce itd. Udało Ci się znaleźć w jednym bukmacherze kurs 2.30 na zawodnika gospodarzy (w tenisie)? W innym miejscu kursy są zaś zupełnie odwrotne? Grasz zatem 2.35 na rywala? W takiej sytuacji na pewno wygrasz. Nie ma bowiem znaczenia, czy wejdzie 1 czy 2. Jeden z Twoich kuponów na pewno okaże się zaś koniec końców trafiony. Ty będziesz zaś na niewielkim plusie.

Konta w różnych firmach bukmacherskich są niezbędne

Co jest potrzebne, by skutecznie obstawiać surebety? Na pewno jest to posiadanie kont w rozmaitych firmach bukmacherskich. Korzystaj z tego, że obecnie nie ma żadnego limitu w tym względzie. Możesz mieć zatem konto tak naprawdę w każdej legalnie działającej firmie z tej branży. Naprawdę warto, ponieważ dzięki temu masz okazję np. zgarnąć bonusy powitalne. W postaci m.in. podwojenia pierwszego depozytu, czy freebeta…

Betfan kod promocyjny na bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

Poza tym możesz zawsze grać najwyższe możliwe kursy. A jest to ważne chociażby w przypadku tego zagadnienia. Aby bowiem surebety były rentowne, trzeba znaleźć najwyższe kursy. I to najlepiej w kilku różnych miejscach. Chcesz obstawiać mecze piłkarskie? W takiej sytuacji warto znaleźć najwyższe kursy na gospodarzy, remis oraz na gości. W przypadku zakładów dwudrogowych sprawa jest nieco mniej skomplikowana. Niemniej jednak posiadanie kont w kilku różnych punktach bukmacherskich to tak naprawdę konieczność. Bez tego nie będzie można grać tym właśnie systemem gry.

Jak znaleźć surebety u bukmacherów?

Samodzielne działania na tej płaszczyźnie nie mają do końca sensu. Szczególnie chodzi nam w tym momencie o typerów początkujących. Generalnie jednak każdemu jest szkoda prywatnego czasu, by działać na własną rękę w tym temacie. Musiałbyś bowiem przeglądać oferty bukmacherów online, zapisywać najwyższe kursy, wszystko dokładnie szacować itp. O wiele lepiej korzystać z gotowców. A są przecież naprawdę porządne strony internetowe, które informują o surebetach. Jak wybierać takie właśnie portale online? Trzeba zdecydować się m.in. na serwisy internetowe, które są doświadczone. Im dłuższy staż na rynku, tym generalnie lepiej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

O czym jeszcze nie powinno się zapominać? O tym, że takie właśnie strony internetowe powinny mieć sporo użytkowników. To zawsze dobry znak. Na pewno tego typu portale internetowe powinny być stale aktualizowane. Tak, by użytkownicy zawsze mieli swobodny dostęp do najświeższych informacji. Dzięki temu będziesz wiedział, jakie surebety są dostępne, w jakich bukmacherach itp. Dostęp do takich informacji jest zazwyczaj darmowy i nie trzeba niepotrzebnie tracić czasu na samodzielne poszukiwania odpowiednich zakładów.

Najważniejsze plusy i minusy surebetów

Z jednej strony surebety (jak zresztą wskazuje na to sama nazwa) to pewny sposób obstawiania zakładów bukmacherskich. Nie jest ważne, czy wygra gospodarz, czy gość, bo Ty zawsze będziesz na plusie. Dzięki temu można zarobić niezależnie od końcowego wyniku. Nie da się jednak ukryć, że obecnie coraz mniej osób decyduje się grać surebety. Dlaczego? Nie jest to zbyt opłacalne. Oczywiście, możesz wygrać bez żadnego ryzyka, ale zarobki są relatywnie niewielkie…

Poza tym najlepsi bukmacherzy online (a przynajmniej niektórzy) nie patrzą przychylnym okiem na stawianie takich właśnie zakładów. Mogą zatem anulować konkretny typ, a wtedy ryzyko porażki będzie duże (tak samo, jak utraty sporej części własnego kapitału). Należy również liczyć się z nakładanymi limitami na typerów. Ta opcja ma więcej minusów niż plusów. Raz na czas można zagrać taki „pewny zakład”, ale nie może to być Twoja taktyka w dłuższej perspektywie…

najlepsi bukmacherzy online