Blog bukmacherskiBukmacherzy onlineDarmowe promocje bukmachera STS

Darmowe promocje bukmachera STS

legalni bukmacherzy

STS to jeden z najbardziej znanych, popularnych i lubianych legalnych bukmacherów, który istnieje na polskim rynku. Ten doświadczony operator aktualnie posiada ponad 450 punktów stacjonarnych, jak również prowadzi możliwość internetowego obstawiania wyników, przewidywania rezultatów oraz realizowania kuponów. Dzięki tej możliwości każdy klient, może rozwijać swoje pasje i zainteresowania nie wychodząc z domu, jak również mieć wgląd na proponowana ofertą o każdej porze dnia i nocy.

Co oferuje bukmacher STS nowym graczom?

Oferta bukmachera STS dla nowych graczy to bardzo korzystna propozycja, dająca wiele możliwości, jak również pozwalająca rozwijać się w wielu dziedzinach. Mnogość propozycji, ogromny wybór kategorii sportowych, wielość różnorodnych wydarzeń pozwala wybrać odpowiednią opcję i zastosować wiele wariantów gry.

Wielkim plusem oraz pozytywem bukmachera STS jest oferta promocyjna. Darmowe bonusy, kody promocyjne, promocje, freebety i inne gratisy przyciągają wielu nowych klientów, jak również pozwalają poznać serwis bez ryzyka utraty środków.

Po rejestracji dokonanej na stronie www.sts.pl, każdy z nowych użytkowników dostaje atrakcyjny bonus na start. Wysokość i wymogi dotyczące obrotu i możliwość wykorzystania i wypłacenia bonusu są bardzo korzystne i opłacalne.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jedynym warunkiem otrzymania darmowego bonusu bez depozytu to wpisanie podczas rejestracji kodu promocyjnego „BETONLINE„. Kod ten uprawnia do odebrania bonusu 29 PLN bez wpłaty własnych pieniędzy.

Atrakcyjny bonus od depozytu w STS

Pierwszą możliwością jest wykorzystanie bonusu od depozytu. Po utworzeniu konta oraz zarejestrowaniu się i zalogowani, każdy nowy gracz wpłacając na swoje konto dana kwotę, otrzymuje podwojenie jej. Maksymalna kwota podwojenia to 1200 zł, a wymogi i metody wypłaty nakazują trzykrotne obrócenie kwotą przy minimalnym kursie 1.91. Informacje o stanie obrotów i postawionych zakładów można uzyskać na stronie, w zakładce „Obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe”. Dzięki jasno określonym informacjom, każdy gracz może bez problemu i dodatkowych obliczeń kontrolować sytuację i przebieg gry.

Oprócz głównego bonusu powitalnego uzależnionego od pierwszej wpłaty, bukmacher STS wręcza także prezent w postaci freebetów, czyli uprawnienia do wniesienia zakładu na koszt bukmachera. Bonus ten niezależny jest od dokonanej wpłaty, jest całkowicie darmowy oraz przyznawany każdemu nowemu użytkownikowi. STS przoduje wśród innych operatorów (Lvbet, Betclic czy Betfan) i podarowuje największą ilość freebetów, a ich standardowa wysokość wynosi 25 zł. Zarówno wysokość oraz warunki wykorzystania darmowych zakładów są bardzo korzystne i opłacalne.

nowy bukmacher betclic bonus
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na darmowy bonus

Darmowe promocje dla stałych graczy bukmachera

Zakłady bukmacherskie STS oprócz bonusów powitalnych i tych proponowanych dla nowych graczy posiadają w swojej ofercie wiele promocji dla stałych klientów. Wiele z nich zagościło na stale w ofercie operatora, natomiast niektóre są promocjami tymczasowymi, wykorzystywane przy specjalnych okazjach lub ważnych wydarzeniach.

Najbardziej popularną promocją jest usługa „Emocje Rządzą”, której zasady polegają na poprawnym wytypowaniu rezultatów meczów z danej grupy. Operator za najbardziej trafne kupony wręcza nagrody. Ich wysokość uzależniona jest od ilości graczy i poprawnych trafień. Serwis zazwyczaj dysponuje pula nagród w wysokości 50 tys. zł.

Inną popularną promocją bukmachera jest „Polubisz Poniedziałek”, w ramach, której tego dnia, 1500 najlepszych graczy, którzy w poprzednim tygodniu uzyskali największy obrót, zostaje obdzielonych nagrodami pieniężnymi.

STS nagradza również graczy, którzy za swoim pośrednictwem pozyskali nowych użytkowników, jak również oferuje promocje dla fanów sportów wirtualnych. Poza wymienionymi promocjami i bonusami bukmacher prowadzi również program lojalnościowy, który nazwany jest strefą VIP. Dzięki zawieraniu zakładów, dużej aktywności oraz tworzeniu obrotu operator zaprasza graczy do strefy VIP, a co za tym idzie, użytkownik otrzymuje dodatkowe benefity.

najlepsi bukmacherzy online