Blog bukmacherskiBukmacherzy onlineJak dużo czasu poświęcić na grę live?

Jak dużo czasu poświęcić na grę live?

legalni bukmacherzy

Legalnie działające firmy hazardowe umożliwiają zawodnikom m.in. granie live, czyli na żywo. Wystarczy tylko posiadać jakiekolwiek urządzenie elektroniczne z podłączeniem do internetu, aby właśnie w ten sposób typować rozmaite wydarzenia sportowe. Jeśli kiedykolwiek próbowaliście takiej gry, to na pewno wiecie, że to wszystko bardzo mocno wciąga. Jak dużo czasu można poświęcić na coś takiego?

Koncentracja musi być na dobrym poziomie

Zawodowcy nie stawiają na ilość, ale na jakość. Możecie zatem grać od samego rana do wieczora setki zakładów na żywo i… koniec końców przegrać cały kapitał. Dodatkowo, tak sobie przepuszczamy, będziecie tym wszystkim bardzo mocno wykończeni na wielu frontach. Nie tylko psychicznie, ale także fizycznie. Trzeba odpowiednio korzystać z tego, że bukmacherzy umożliwiają nam granie na żywo. Jak postępują zawodowcy? Specjaliści starannie selekcjonuje wszystkie typy. Nie chodzi o to, żeby grać wszystko, co wpadnie wam pod rękę. Dobrze jest zastanowić się przed wydaniem pieniędzy i zatwierdzeniem zakładu. Lepiej zagrać tylko kilka typów przez całą sesję, ale takich, żeby były rzeczywiście realne szanse na wygrane.

Z czasem, przeznaczonym na grę na żywo, też nie powinno się przesadzać. Koncentracja powinna być na dobrym poziomie, aby mózg pracował na odpowiednich obrotach. Wtedy łatwiej będzie dostrzec np. nieco zawyżony przez buka kurs itd. i wykorzystać tę sytuację. Dużo tutaj zależy od was samych. Są osoby, które mogą siedzieć kilka godzin przed komputerem i nic ich nie męczy. Są też ludzie, którzy już po kilkudziesięciu minutach, jeśli nie są przyzwyczajeni, odczuwają duże zmęczenie. Na pewno czas przeznaczony na grę na żywo nie może być zbyt długi, żeby po prostu do takiej sytuacji nie dopuścić.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dlaczego należy trzymać się swoich ustalonych zasad?

Każdy musi ustalić pewne zasady, a następnie konsekwentnie się tego trzymać. Jakiś czas temu ustaliliście, że będziecie grać co najwyżej dwie godziny dziennie od poniedziałku do piątku w trybie live? Nawet jeśli będziecie na minusie, to nie starajcie się odgrywać na siłę. Jeśli postanowiliście, że będziecie gadać maks 120 minut, to po prostu nie przeciągajcie struny. Najważniejsza musi być dla was koncentracja, aby łatwiej było wam wybierać odpowiednie typy. Czasami można skończyć też wcześniej, jeśli czujecie, że to po prostu nie jest wasz dzień.

Można bowiem wrócić z pracy do domu i być pełnym wigoru, patrzeć optymistycznie w przyszłość. Jeśli jednak w pracy atmosfera była napięta, to wtedy człowiek przychodzi o wiele bardziej zmęczony. Nawet jeśli po ustalonym terminie będziecie na minusie, to i tak warto skończyć z grą na dzisiaj. Jeśli chcecie jeszcze myśleć o bukmacherce, to lepiej po prostu przeanalizować, gdzie zostały popełnione błędy.

Nie można zapominać o innych obowiązkach!

Dla większości osób zakłady bukmacherskie to tylko dodatek do codzienności. Jeśli nie jesteście zawodowcami, to nie możecie przez grę nie wykonywać innych obowiązków np. domowych. Najpierw trzeba zrobić wszystko, co macie zaplanowane na konkretny dzień, a dopiero potem możecie włączyć komputer. Jest to potrzebne, aby wasza koncentracja była po prostu skumulowana tylko na jednej sprawie.

najlepsi bukmacherzy online