Blog bukmacherskiBukmacherzy onlineJak obstawiać sporty alternatywne w STS?

Jak obstawiać sporty alternatywne w STS?

legalni bukmacherzy

W kwietniu 2020 roku bukmacher STS, będący niekwestionowanym liderem branży bukmacherskiej w Polsce, wprowadził do swojej oferty zupełnie nową usługę – Sporty Alternatywne, mającą być bliższym rzeczywistości odpowiednikiem znanych z oferty większości operatorów Sportów Wirtualnych. Czym jest nowa usługa i dlaczego stanowi ona świetną alternatywę obstawiania? Co jest obecnie dostępne w jej ramach?

Czym są Sporty Alternatywne w STS online?

Sporty alternatywne w STS są symulowanymi grami realnych drużyn, a ich działanie można porównać do Sportów Wirtualnych, które są obecnie w ofercie większości polskich bukmacherów. Oznacza to, że przygotowywaniem samych spotkań i ich przebiegu zajmuje się algorytm komputerowy, przy czym – w przeciwieństwie, do wspomnianych wyżej Sportów Wirtualnych – stara się on jak najbardziej odwzorować rzeczywistość, bazując na aktualnej formie zespołów w oparciu o statystyki zebrane z przeszło 50 tysięcy rozegranych wcześniej meczów, które były dostępne w ofercie bukmachera. 

Mecze rozgrywane są w takiej samej formule, jak spotkania w rzeczywistości – oznacza to, że każdy z nich trwa 90 minut, z przerwą w jego połowie. Same mecze toczą się zgodnie z harmonogramem znanych z ich realnych odpowiedników, w godzinach typowych dla poszczególnych lig.

polski bukmacher sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Co można obstawiać w ramach Sportów Alternatywnych?

W chwili obecnej w ramach Sportów Alternatywnych bukmacher STS daje nam dostęp do kilku najpopularniejszych lig świata. W ich obrębie znajduje się:

  • liga angielska,
  • liga francuska,
  • liga niemiecka,
  • liga hiszpańska,
  • liga turecka,
  • liga włoska.

Poza nimi znalazło się miejsce na najbardziej znany na świecie turniej europejskiej klubowej piłki nożnej – Ligę Mistrzów. Oczywiście wszystkie spotkania rozgrywane w obrębie Lig Alternatywnych są symulacjami bazującymi na algorytmach komputerowych i choć starają się jak najlepiej odwzorować rzeczywistość, wydarzenia przedstawione za ich pośrednictwem nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Polski bukmacher STS przygotował dla graczy również ciekawe promocje i bonus na obstawianie sportów alternatywnych, więcej szczegółów na stronie www.sts.pl.

Jeżeli chodzi o samo zakłady sportowe i obstawianie, to jest możliwe w formule przedmeczowej (rozgrywki mają dokładnie taki sam harmonogram, jak ich realne odpowiedniki), jak i na żywo. Możemy typować w module 1X2 (wygrana 1 drużyny, remis lub wygrana 2 drużyny), ale też obstawiać dokładne wyniki, liczbę strzelonych goli i wiele więcej.

gry karciane sts bez depozytu
W Betgames STS bonus bez depozytu na gry karciane

Co warto wiedzieć o ofercie STS na Sporty Alternatywne?

W chwili obecnej w Polsce i na świecie nie są toczone niemal żadne rozgrywki piłkarskie. Alternatywne Ligi Wirtualne sprawdzają się w takiej sytuacji wyśmienicie, pozwalając nam obstawiać spotkania o charakterze bliskim normalnemu. Co jeszcze powinniśmy wiedzieć na temat tego, co oferują? Przede wszystkim to, że:

  • bazują na z góry określonym algorytmie – jak już zostało wspomniane, Sporty Alternatywne oparte są o dane historyczne; w związku z tym nasze obstawianie możemy oprzeć na naszej wiedzy w obrębie danej ligi;
  • są oznaczone literą V – zarówno same ligi, jak i drużyny biorące w nich udział są odpowiednio oznaczone, dzięki czemu łatwo odróżnimy je od innych;
  • live tracker pozwala na śledzenie wybranych spotkań w formule na żywo, zarówno w formie tekstowej, jak i w postaci symulacji wygenerowanej za pomocą znanego z STS silnika graficznego – samo śledzenie nie oznacza, że wszystko jest „generowane na żywo” – po prostu w takiej formie jest nam wyświetlane;
  • oferta jest jeszcze niekompletna – Sporty Alternatywne to swoista nowość, dlatego też należy pamiętać, że firma STS zamierza ją udoskonalać i wzbogacać, między innymi o kolejne ligi, ale też o nowe funkcjonalności.

Czy na sportach alternatywnych można zarobić?

Sporty Alternatywne są świetną alternatywą dla wszystkich tych, którym brakuje ich ulubionych lig sportowych, na przykład w momencie przerwy sezonowej (bądź takiej spowodowanej innymi zbiegami okoliczności). Choć działają w podobnej formule do Sportów Wirtualnych, nie są w żaden sposób przyspieszane i nawet jeśli bazują na algorytmie komputerowym, ten jest bardziej zaawansowany i bierze pod uwagę rzeczywiste wyniki, istniejące w rzeczywistości drużyny i sprawia, że spotkania można obstawiać właśnie z braniem pod uwagę elementów charakterystycznych dla danych zespołów.

Mimo, że sporty alternatywne w STS działają krótko, jest już wiele przykładów dużych wygranych graczy, którzy obstawiają tę nowość w zakładach STS.

najlepsi bukmacherzy online