Blog bukmacherskiBukmacherzy onlineJak założyć konto tymczasowe i grać bez weryfikacji u bukmachera?

Jak założyć konto tymczasowe i grać bez weryfikacji u bukmachera?

legalni bukmacherzy

Jeśli nie jesteśmy pewni, czy chcemy związać się na dłużej z wybraną firmą bukmacherską i nie mamy zamiaru podawać wszelkich dotyczących naszej osoby danych warto, abyśmy pomyśleli o założeniu konta tymczasowego.

konto tymczasowe u bukmachera
Jak założyć konto tymczasowe i grać bez weryfikacji u bukmachera?

Zakłady bukmacherskie przeznaczone są praktycznie dla każdego, chociaż konieczne będzie spełnienie odpowiednich warunków, które nierzadko mogą być utrudnieniem w zawieraniu kuponów. Przede wszystkim konieczne będzie zarejestrowanie konta, gdyż typowanie przeznaczone jest wyłącznie dla pełnoletnich osób. Z uwagi na to typowanie bez dowodu tożsamości w internecie, w rzeczywistości nie będzie możliwe. Jedyne bukmacherskie zakłady bez dowodu to te odbywające się w stacjonarnych punktach, gdzie obsługa nie wymaga od nas pokazania dokumentu stwierdzającego tożsamość.

Jak przebiega proces rejestracji u legalnych polskich bukmacherów?

Po znowelizowaniu hazardowej ustawy, wymienionych formalności jest niestety dosyć sporo. Gracze celem zawierania zakładów w sieci muszą dokonać rejestracji swojego konta. Trzeba będzie podać różne dane osobowe, w tym takie, które uznaje się za wrażliwe. To między innymi:

 • nazwisko oraz imię,
 • adres zamieszkania,
 • numer PESEL,
 • numer dokumentu stwierdzającego tożsamość,
 • numer konta bankowego.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jak to robią firmy bukmacherskie?

Niestety, ale bez pokazania dowodu się nie obejdzie. Gracze mają obowiązek przesłania zdjęcia albo skanu rewersu oraz awersu dokumentu. Nie dość, iż prowadzi to do wydłużenia całości procedury, to obawiać możemy się ponadto o bezpieczeństwo swoich danych. Co prawda Polscy bukmacherzy nie mają możliwości odsprzedawania danych osobowych i muszą spełnić bardzo rygorystyczne wymogi związane z przechowywaniem danych, niemniej wyciek informacji, nikogo za specjalnie nie dziwi. Ostrożność będzie jak najbardziej zalecana, chociaż z pewnością należy także zauważyć, iż legalni bukmacherzy w naszym kraju jak dotąd nie zaliczyli choćby małej wpadki w zakresie przechowywania informacji o klientach.

najlepszy bukmacher online superbet
Kod promocyjny BETONLINE na darmowy bonus w Superbet online

Konto tymczasowe u bukmacherów – jak grać bez dokumentu tożsamości?

Zakłady bukmacherskie tor również poświęcony czas. Sporo osób stara się korzystać z porównywarek do kursów i może znaleźć ciekawszy kurs u buka, u którego nie ma założonego konta. Są również typerzy początkujący, którzy mogą nie zechcieć od razu podać wszelkich dotyczących ich danych. Przecież po niedługim czasie mogą się rozmyślić i zaprzestać grania. Czy istnieje na to jakaś rada? Oczywiście. W pewnym sensie typowanie bez dowodu jest możliwe. Jak zagrać bez dokumentu tożsamości? Firmy bukmacherskie umożliwiają nam założenie konta tymczasowego bez sprawdzania dowodu osobistego.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Czym jest konto tymczasowe u bukmacherów?

Konta tymczasowe są w pełni legalną opcją rejestracji na stronie buka. Ustawodawca trochę zmienił przepisy i dzięki temu typowanie bez dokumentu tożsamości, jest jak najbardziej możliwe. Założenie sobie konta tymczasowego jest zatem zupełnie legalne, o ile firma bukmacherska działa zgodnie z prawem. Obecnie wszystkie firmy bukmacherskie w naszym kraju, posiadają we własnej ofercie tak zwaną szybką rejestrację, która umożliwia zakładanie kont tymczasowych. Typerzy muszą ciągle podawać część spośród dotyczących ich danych, ale nie tak dużo jak wcześniej. Na ogół konieczne będzie tylko podanie adresu poczty elektronicznej, ustalenie hasła oraz wpisanie swojego nazwiska i imienia.

Jak wygląda krok po kroku proces szybkiej rejestracji?

Zakładanie konta tymczasowego w firmach bukmacherskich nie trwa najczęściej dłużej, aniżeli minutę i po upływie tego czasu typer ma szansę na dokonanie swojego pierwszego depozytu i rozpoczęcia gry. Z pewnością szybciej założymy konto, aniżeli skończymy czytanie tego artykułu, niemniej warto zapoznać się z informacjami na temat zakładania konta tymczasowego.

 • wybranie najlepszej firmy bukmacherskiej – niemalże każda legalnie działająca w naszym kraju firma bukmacherska, ma w swojej ofercie szybką rejestrację bez konieczności weryfikacji,
betfan kod promocyjny 2020
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus
 • klikniecie w baner z napisem szybka rejestracja na witrynie internetowej buka albo po prostu rejestracja. Każda firma bukmacherska przyjmuje trochę inne rozwiązania, ale zwykle gracz najpierw dostaje formularz uproszczony i podaje kilka niezbędnych informacji. Później albo ma możliwość przejścia od razu do formularza z rejestracją pełną lub też może to po prostu zignorować i rozpocząć typowanie. Nierzadko po wypełnieniu formularza uproszczonego od razu będziemy przeniesieni do głównej strony, zaś dane mogą zostać uzupełnione w późniejszym czasie w zakładce o nazwie moje konto,
 • i już gotowe. Typowanie bez dokumentu tożsamości od tej chwili stało się możliwe i możemy jako gracze wpłacić depozyt na konto buka i wytypować zakłady bez dowodu osobistego.

Konto tymczasowe u bukmacherów i jego możliwości

Już dowiedzieliśmy się, w jaki sposób założyć konto, aby zagrać bez dokumentu tożsamości, a jakie tak dokładnie korzyści przynosi nam tymczasowe konto:

 • opcja szybkiego typowania zakładów bez dowodu osobistego. Gracze mogą przelewać na konto firmy bukmacherskiej środki oraz skorzystać z kursowej oferty w niecałą minutę,
 • konta tymczasowe umożliwiają również korzystanie z bukmacherskich bonusów. Większość firm bukmacherskich udostępnia swoim klientom promocje już po wykonaniu przez nich szybkiej rejestracji. Musimy, jednakże mieć na uwadze fakt, iż konieczne jest wyrażenie zgody na wzięcie udziału w akcjach bonusowych oraz promocyjnych buka,
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE
 • możemy też skorzystać z reszty ofert u buka. Mamy możliwość oglądania transmisji z wydarzeń sportowych, czy też skorzystania z pozostałych narzędzi, które bukmacherzy w Polsce proponują graczom. Konta tymczasowe najczęściej w żaden sposób nie ograniczają opcji skorzystania z samej strony internetowej buka.

Konto tymczasowe i jego ograniczenia

Nie oznacza to wcale, iż nie ma w tym wypadku żadnych ograniczeń. Ustawodawca przecież wymaga podania danych w pewnym celu, zatem nie zrezygnuje z nich tak łatwo. To coś, co może między innymi zapobiegać przestępczej działalności na przykład poprzez tak zwane pranie brudnych pieniędzy. Dlatego co prawda gracze mogą wpłacać pieniądze na konta tymczasowe, ale nie mogą już ich wypłacić. Transfer środków musi być bowiem przeprowadzony na poddany pełnej weryfikacji bankowy rachunek. Również z tego powodu, aby kontrola nad takim środkami była łatwiejsza. Zatem płatności u buków w takiej sytuacji będą nieco ograniczone.

Drugim istotnym ograniczeniem będzie limit stawek. Gracze na kontach tymczasowych mogą typować bez dokumentu tożsamości najczęściej za maksimum 5000 zł. Chodzi tutaj o sumę stawek, nie zaś zakład pojedynczy. Zatem jeżeli zagramy na przykład 50 kuponów za 100 zł, to wyczerpiemy limit na koncie tymczasowym i kontynuowanie gry nie będzie możliwe.

Ostatnie z ograniczeń, to czas. Chociaż nie za każdym razem. Konta tymczasowe już z nazwy sugerują, iż będą one aktywne tylko przez wybrany czas. Tak niestety może być. Czasami typerzy muszą przejść na stałe konta po upływie 30 dni, a czasami po 90 dniach.

najlepsi bukmacherzy online