Blog bukmacherskiBukmacherzy onlineKto najlepszy na mamucie w Planicy?

Kto najlepszy na mamucie w Planicy?

legalni bukmacherzy

Od wczoraj skoczkowie narciarscy rywalizują na obiekcie w słoweńskiej Planicy. Dopiero dzisiaj zostanie jednak rozegrany pierwszy konkurs indywidualny. Na sobotę zaplanowano zawody drużynowe, a wszystko podsumuje niedzielny (drugi tutaj) konkurs indywidualny. Jak przedstawia się aktualna klasyfikacja Pucharu Świata? Kto ma największe szanse na Małą Kryształową Kulę za loty narciarskie? Kto według bukmacherów będzie oddawał najdłuższe skoki na mamucie w Planicy?

Klasyfikacja Pucharu Świata

Już jakiś czas temu zwycięstwo w klasyfikacji generalnej zapewnił sobie niesamowity w tym sezonie Japończyk Ryoyu Kobayashi. W tym momencie reprezentant z Azji zdobył 1905 punktów. Na drugie miejsce awansował niedawno Austriak Stefan Kraft. Zawodnik z tego kraju ma dokładnie 66 punktów przewagi nad Polakiem Kamilem Stochem. Na pewno zatem skoczek urodzony w Zębie do końca nie odpuści. Jest już pewne, że to właśnie ta trójka będzie dekorowana w najbliższą niedzielę – uwzględniając cały sezon.

Czwarty w klasyfikacji Piotr Żyła ma bowiem dokładnie 230 punktów straty do Kamila Stocha i nie jest w stanie odrobić takiego dystansu na przestrzeni dwóch konkursów indywidualnych. Dalej w klasyfikacji znajdują się także Norweg Robert Johansson, Dawid Kubacki, Norweg Johann Andre Forfang, Niemiec Markus Eisenbichler, Słoweniec Timi Zajc i Niemiec Karl Geiger.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Walka o Małą Kryształową Kulę

Skoczkowie podczas ostatniego weekendu mają różne cele do zrealizowania. Niektórzy cały czas toczą bój o Małą Kryształową Kulę za loty narciarskie. W tym momencie największe szanse na wykonanie tego zadania ma lider Pucharu Świata, Japończyk Ryoyu Kobayashi. Reprezentant z Azji posiada w swoim zanadrzu 16 punktów przewagi nad Niemcem Markusem Eisenbichlerem. Trzeci jest Kamil Stoch – 20 oczek straty. Czy nasz reprezentant ma szanse na pokonanie swoich przeciwników?

Niestety, łatwo o to nie będzie. Kamil Stoch ostatnio jest w dość przeciętnej dyspozycji. Natomiast Ryoyu Kobayashi wczoraj zaprezentował się znakomicie w kwalifikacjach i wygrał właśnie przed Niemcem. Ci skoczkowie mieli stosunkowo sporą przewagę nad kolejnymi zawodnikami. Najlepszy w kwalifikacjach, z Polaków, był Kamil Stoch, ale stracił do zwycięzcy ponad 20 punktów. Dalsze miejsca zajmowali Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Jakub Wolny, Maciej Kot oraz Stefan Hula.

Kto jest faworytem bukmacherów?

Popatrzmy chwilę na kursy wystawione przez legalne firmy hazardowe. Według fachowców największe szanse na zwycięstwo w dzisiejszym konkursie indywidualnym ma triumfator wczorajszych kwalifikacji, czyli Japończyk Ryoyu Kobayashi. Wśród faworytów są wymieniani także: Markus Eisenbichler, Timi Zajc, Stefan Kraft, Domen Prevc.

Szanse Kamila Stocha na zwycięstwo zostały ocenione relatywnie nisko. Według bukmacherów Polaka może zabraknąć nawet w czołowej szóstce. Liczymy jednak, że nasz najlepszy skoczek udowodni wszystkim niedowiarkom, że stać go tutaj na bardzo dalekie loty i wysokie pozycje. Mamy oczywiście nadzieję także na dobre lokaty w wykonaniu naszych pozostałych reprezentantów.

najlepsi bukmacherzy online