Blog bukmacherskiBukmacherzy onlineLVbet bonus powitalny 1500 PLN

LVbet bonus powitalny 1500 PLN

legalni bukmacherzy

Polski rynek zakładów bukmacherskich stał się od pewnego czasu na tyle konkurencyjny, że poszczególnym podmiotom coraz trudniej jest przekonać do siebie nowych klientów i by to zrobić muszą coraz głębiej sięgać do kieszeni w poszukiwaniu funduszy na doskonalenie głównie ofert powitalnych, które są kluczowe w pozyskiwaniu kolejnych graczy. Z takiego stanu rzeczy zdaje sobie najwyraźniej sprawę również LV Bet oferując pakiet powitalny o łącznej wartości 1500 złotych!

Dwa bonusy bukmachera LVbet

Co się na niego składa? Są to dwa bonusy – do 1000 złotych (pierwszy depozyt) i do 500 złotych (drugi depozyt) niezależne od siebie, czyli z powodzeniem można wykorzystać najpierw ten pierwszy spełniając wymogi promocji by później już znając efekty zdecydować się na kolejny depozyt i aktywować bonus do 500 złotych.

Używając określenia bonus stosujemy pewien skrót myślowy, ponieważ w LV Bet struktura pakietu powitalnego może być na pierwszy rzut oka nieco skomplikowana. Bukmacher LVbet przyznaje bowiem 1% bonusu od wpłaty z mnożnikiem kursu całkowitego do x100. Oznacza to, że przy wpłacie 1000 złotych otrzymamy 1% wartości bonusu, czyli w tym przypadku będzie to 10 złotych z bonusem mnożącym kurs całkowity zakładu x100.

Bonus z mnożnikiem może być wykorzystany w dowolnej chwili jego ważności, jednak musi zostać wybrany na kuponie. Aktywacja bonusu zaowocuje wykorzystaniem mnożnika x100, czyli kurs całkowity postawionego kuponu zostanie pomnożony x100 dzięki czemu gracz otrzyma ekwiwalent w kwocie nawet 1000 złotych. Dobrze zobrazuje to poniższy przykład: gracz wpłaca 1000 złotych → bonus 10 złotych → stawka 8,80 złotych → kurs całkowity kuponu: 2,50 x mnożnik 100 = 250, wygrana 2200 złotych. Analogicznie sytuacja wygląda z bonusem od drugiej wpłaty (do 500 złotych) z tym, że tutaj mnożnik wynosi x50.

Zarówno pierwszy jak i drugi depozyt podlegają wymaganiom obrotu wynoszącym czterokrotność depozytu po kursie minimalnym 2,00 (w przypadku zakładów akumulowanych kurs dla pojedynczych zdarzeń na kuponie musi wynosić przynajmniej 1,50).

najlepsi bukmacherzy online