Blog bukmacherskiBukmacherzy onlineMetody płatności u bukmachera - wady i zalety

Metody płatności u bukmachera – wady i zalety

legalni bukmacherzy

Firmy bukmacherskie, które dają graczom możliwość obstawiania zakładów wzajemnych za pośrednictwem internetu, cieszą się w naszym kraju z roku na rok coraz większą popularnością. Ten typ wysyłania kuponów wiąże się również z wieloma pytaniami, które pojawiają się u wszystkich typerów. Najczęściej wiele domysłów pojawia się w kwestii płatności, jakie trzeba regulować za wysyłanie zakładów. Jakie są zatem metody płatności u bukmacherów?

Formy płatności u polskich internetowych bukmacherów

Przede wszystkim musimy zaznaczyć, że w chwili obecnej na terenie Polski działa dziewięciu legalnych bukmacherów. Aż siedem spośród nich zdecydowało się również na udostępnienie swoich usług na platformie internetowej. Dzięki temu bez żadnych ograniczeń polscy typerzy mogą u nich obstawiać zakłady w legalny sposób bez wychodzenia z domu. W internecie można obstawiać kupony u następujących legalnych bukmacherów:

-Fortuna,

-Betclic,

-LVbet,

-STS,

-Betfan,

-Milenium,

-eToto,

-Totolotek.

Witrynę internetową kierowaną do graczy z Polski stworzył także rumuński bukmacher Superbet. Niestety, w chwili obecnej jest to bukmacher nie posiadający licencji pozwalającej na legalne świadczenie usług w Polsce za pośrednictwem internetu. Na razie może on wyłącznie realizować kupony drogą stacjonarną. Mówi się jednak o tym, że Superbet już wkrótce rozpocznie także sprzedaż zakładów wzajemnych w internecie. Wszyscy gracze czekają na ogłoszenie tej wiadomości. 

Jakie są formy płatności u polskich bukmacherów?

Istnieje kilka sposobów na opłacenie zakładów wzajemnych u internetowych bukmacherów. Najbardziej popularne są oczywiście płatności kartami kredytowymi oraz przelewami. Niektórzy bukmacherzy umożliwiają również płacenie mniej znanymi metodami takimi jak Paysafecard czy Neteller. 

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Karty kredytowe i debetowe 

To z pewnością najpopularniejsza metoda płatności u polskich bukmacherów. Kartę debetową w dzisiejszych czasach posiada praktycznie każdy. Osoby typujące zakłady decydują się na wybranie tej opcji płatności ponieważ wpłaty oraz wypłaty przy użyciu kart kredytowych lub debetowych są bardzo bezpieczne. Ich dodatkową zaletą jest również fakt, że płatności realizowane są błyskawicznie. W znakomitej większości przypadków kwoty przelewane z konta bankowego na konta graczy docierają na drugim koncie w maksymalnie kilka minut.

Na ten moment każdy legalny bukmacher (oprócz eToto i Milenium) ma w swojej ofercie tę niezwykle popularną metodę płatności. Warto również wiedzieć, że jest to opcja w 100% darmowa – dzięki temu zyskujemy pewność, że żadna prowizja przy okazji realizacji przelewów nie zostanie pobrana z naszego konta bankowego. Dla wielu osób jest to atut, który przesądza o tym, że wybierają właśnie płatność kartą debetową. 

Jakie informacje podaje się przy finalizowaniu transakcji przy użyciu karty debetowej? Wszystko przebiega w tym przypadku bardzo podobnie jak przy realizowaniu zwyczajnych zakupów internetowych. Podajemy zatem dane posiadacza karty, numer karty oraz trzycyfrowy kod CVC, który znajduje się zawsze na odwrocie naszego plastikowego dokumentu.

Błyskawiczne przelewy bankowe

Kolejna z metod, która ma pokaźne grono zwolenników. Nie ma się co dziwić – przelewy błyskawiczne umożliwiają zrealizowanie bardzo szybkie przetransferowanie naszej gotówki na konto bukmacherskie. Nie ma znaczenia, o jakiej porze dnia lub nocy się to dzieje. Fakt ten znacząco ułatwia wypłatę graczom, którym bardzo zależy na czasie. Jeśli chcemy móc skorzystać z opcji błyskawicznych przelewów bankowych, musimy wybrać jedną ze sportowych platform pośredniczących.

W tym momencie bukmacherzy współpracują z platformami takimi jak pay.com, PayU, Dotpay, Tpay oraz Przelewy 24. Zaletą tej metody jest to, że podobnie jak w przypadku kart kredytowych, nie są pobierane żadne prowizje z naszych kont bankowych. Dzięki temu jest to opcja w pełni darmowa, zatem można śmiało z niej korzystać bez żadnych wątpliwości.

najlepsi bukmacherzy online