Blog bukmacherskiBukmacherzy onlineNiespodzianki w zakładach bukmacherskich - które dyscypliny najgorsze?

Niespodzianki w zakładach bukmacherskich – które dyscypliny najgorsze?

legalni bukmacherzy

Gracze obstawiające w firmach bukmacherskich powinny wystrzegać się grania tych dyscyplin, w których nie brakuje niespodzianek. Zastanawiasz się jednak, jakie sporty są w ogóle zaliczane do tego grona? Sprawdź opisy kilku dyscyplin, które cechują się tym, że czasami przyprawiają typerów o znacznie szybsze bicie serca z powodu swojej nieprzewidywalności…

najgorsze dyscypliny do obstawiania
Niespodzianki w zakładach bukmacherskich – które dyscypliny najgorsze?

Skoki narciarskie

W gronie takich sportów są na pewno skoki narciarskie. Od czasów Adama Małysza jest to tak naprawdę nasza dyscyplina narodowa. A szczególnie w okresie zimowym. Skoki narciarskie są bardzo chętnie oglądane. Poza tym nie brakuje kibiców, którzy często jeżdżą np. na zawody Pucharu Świata do Zakopanego i Wisły. Nie brakuje też osób typujących ten sport. Warto być jednak ostrożnym i nie dać się ponieść emocjom. W końcu skoki narciarskie to dyscyplina momentami bardzo nieprzewidywalna. Wszystko ze względu na warunki atmosferyczne. Jeśli dany skoczek (o średnim potencjale) będzie miał szczęście i mu powieje, to może niespodziewanie zająć wysokie miejsce. A historia zna takie przypadki.

Czasami skoczkowie z drugiego, trzeciego rzędu tym sposobem wygrywali nawet Mistrzostwa Świata. Oczywiście, włodarze tej dyscypliny próbują robić wszystko, aby konkursy nie były aż tak bardzo loteryjne. Już kilka lat temu zostały wprowadzone przeliczniki itp. Tak naprawdę nie każdy rozumie, o co jednak dokładnie na tej płaszczyźnie chodzi. Pewne jest jedno. Czasami przeliczniki nie są w stanie oddać tego, co np. zabrała bardzo niekorzystna aura. Dlatego czasami dzieje się tak, że niektórzy skoczkowie są bardzo pokrzywdzeni. Taki jest jednak urok tej właśnie dyscypliny. Nie da się ukryć, że przez to skoki narciarskie raczej nie powinny być typowane za dużo pieniędzy.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Unikalibyśmy też grania zakładów na triumfatora konkretnych zawodów. Lepiej jest typować h2h. Szczególnie chodzi o nam pary stworzone z zawodników, którzy znajdują się obok siebie w Klasyfikacji Generalnej. Wtedy tacy skoczkowie będą oddawać swoje próby jeden po drugim. Wówczas jest mniejsze prawdopodobieństwo, że nagle jedna osoba będzie miała zdecydowanie gorsze warunki od drugiej.

Piłka nożna

To może wielu graczy zdziwić, ale obstawianie piłki nożnej również jest bardzo ryzykowne. W pewnym stopniu także rozgrywki futbolowe są momentami dość loteryjne. Z czego to jednak wynika? Nierzadko dzieje się tak, że faworyci przez cały mecz mają sporą przewagę. Chodzi o procent posiadania futbolówki, liczbę strzałów itd. Czasami to nie wystarcza do tego, aby finalnie zdobyć komplet punktów. Może być przecież tak, że golkiper rywali będzie miał swój dzień. Ogólnie w piłce jest stosunkowo mało punktów. Rzadko bowiem spotkania kończą się tak zwanymi hokejowymi wynikami. A jest taka zasada w bukmacherce, która mówi, że im więcej oczek, tym mniejsze szanse na wystąpienie niespodzianki.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto zatem mieć ten czynnik na uwadze w trakcie selekcjonowania typów. Szczególnie, jak masz zamiar zagrać na faworyta, który będzie rywalizował w delegacji. W roli goście jest bowiem jeszcze nieco trudniej o udowodnienie swojej wyższości. Na tej podstawie można też wysunąć wniosek, jakie sporty są pod tym względem najmniej loteryjne. Ogólnie dużej liczby punktów nie brakuje w takich dyscyplinach, jak koszykówka, siatkówka, czy piłka ręczna.

Biathlon

Tutaj kwestia występowania niespodzianek w dużej mierze zależy również od warunków pogodowych. Warto zauważyć, z czego składa się biathlon. Jest to nie tylko samo pokonywanie kolejnych kilometrów na nartach. Dodatkowo zawodnicy lub zawodniczki muszą kilka razy być na strzelnicy. Jeśli warunki pogodowe będą kiepskie, to zazwyczaj ma to przełożenie na finalne wyniki. Często dochodzi do wielu niespodzianek. W końcu brak celności na strzelnicy powoduje karne rundy albo karne minuty, które są doliczane do ostatecznego czasu.

polski bukmacher sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak wiadomo, wiatr potrafi bardzo szybko zmieniać swój kierunek oraz moc. A to w czasie oddawania strzałów ma spore znaczenie. Jeśli ktoś będzie miał pecha, to przegra z pogodą. A to na pewno wpłynie na końcowy rezultat i najwięcej korzyści będą mieli Polscy bukmacherzy czekający na nasz błąd.

W sportach uprawianych przez kobiety jest więcej niespodzianek

Można dość swobodnie zaobserwować, że więcej sensacji jest w sportach kobiecych. Z czego to wynika? Panie są o wiele bardziej chimeryczne w swoich poczynaniach. Innymi słowy, kobietom jest trudniej o ustabilizowanie dobrej formy na określonym poziomie. Czasami można to dostrzec np. w spotkaniach tenisowych. Niekiedy jest tak, że dana zawodniczka wygrywa pierwszego seta 6:1, by w następnej partii przegrać 1:6. Z kolei w trzecim secie niejako wszystko wraca do normy i znowu triumfuje ona 6:1… Takich przypadków jest naprawdę sporo. Wielu ekspertów twierdzi, że dużo kobiet nie jest aż tak bardzo zmotywowanych do uprawiania sportu na najwyższym poziomie (w porównaniu do facetów).

Dlaczego? Dużo pań w pewnym momencie zawiesza karierę albo całkowicie z niej rezygnuje, by założyć rodzinę itd. Mężczyźni mogą zaś bardziej skupić się na uprawianiu sportu. To tutaj nie wszystko. Panie są też bardziej podatne na kontuzje. A nawet drobne urazy sprawiają, że finalne wyniki często są bardzo niespodziewane…

najlepsi bukmacherzy online