Blog bukmacherskiBukmacherzy onlineObstawianie meczów reprezentacji w piłce nożnej

Obstawianie meczów reprezentacji w piłce nożnej

legalni bukmacherzy

Przed nami spotkania reprezentacji narodowych w piłce nożnej. Polskich kibiców szczególnie interesuje to, jak nasi kadrowicze zaprezentują się pod wodzą nowego selekcjonera. Z punktu widzenia czysto bukmacherskiego, najbliższe potyczki to duża loteria. Dlaczego? Co sprawia, że trzeba być ostrożnym?

obstawianie meczów reprezentacji
Obstawianie meczów reprezentacji w piłce nożnej

Jakie potyczki czekają nas w najbliższym czasie?

Kalendarz spotkań jest bardzo napięty. Już za kilka tygodni pierwsze spotkania w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata, które odbędą się w 2022 roku (o ile pozwoli na to pandemia) w Katarze. Włodarze światowego futbolu chcą zrobić wszystko, by w tym roku odbyły się nie tylko eliminacje, ale przede wszystkim przeniesiony z poprzedniego roku turniej Euro. Na razie dużo wskazuje na to, że impreza dojdzie do skutku, chociaż raczej mało prawdopodobne jest to, że w pierwotnym układzie (biorąc pod uwagę rozgrywanie imprezy w kilkunastu różnych państwach). Z racji tego, że terminów jest naprawdę stosunkowo niewiele, zawodnicy będą rozgrywali hurtowo spotkania eliminacji.

I tak nasi kadrowicze w przeciągu zaledwie kilku dni mają zagrać na wyjeździe z Węgrami, u siebie z kadrą Andory oraz w delegacji z Anglikami. Już samo to powoduje, że wyniki mogą być dość zaskakujące. Wszak reprezentacje narodowe przez lata nie grały aż tylu spotkań w tak krótkim czasie. Selekcjonerzy przyznają, że nie będzie zbyt wiele momentów, by można było swobodnie potrenować. A przecież na niektórych stanowiskach doszło do roszad. M.in. Jerzy Brzęczek został zamieniony na Paulo Sousę.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

To z kolei powoduje, że forma wielu reprezentacji narodowych jest wielką zagadką. Warto zatem dokładnie zastanowić się, czy typowanie za spore pieniędzy kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2022 będzie rzeczywiście dobrym wyborem.

Miejsce rozegrania meczu to niewiadoma…

Koronawirus powoduje, że cały czas tak naprawdę dokładnie nie wiemy, gdzie będą rozegrane rozmaite potyczki. Pandemia spowodowała już sporo zmian w rozgrywkach pucharowych. Wiele drużyn nie mogło skorzystać z atutu własnego terenu. M.in. było to Atletico Madryt, które przegrało na neutralnym stadionie z Chelsea FC 0:1 (w 1/8 Champions League). Bez wątpienia na Wanda Metropolitano madrytczykom byłoby o wiele łatwiej. A to tylko jeden z wielu przykładów. Nie da się ukryć, że obecne rozgrywki Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy nie są w 100% uczciwe. Wszak takie Atletico Madryt nie mogło skorzystać ze swojego stadionu, a Chelsea FC już będzie to dane. A chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak spore znaczenie ma to w futbolu…

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Niestety, dużo wskazuje na to, że pewne zmiany zajdą także pod kątem najbliższych spotkań eliminacyjnych. Cały czas ważą się decyzje dotyczące kilku potyczek. Mecze raczej się odbędą, ale tak naprawdę do końca jeszcze nie wiadomo gdzie. A to powoduje, że o wiele trudniej będzie oszacować szanse obu reprezentacji narodowych na osiągnięcie korzystnego dla siebie rezultatu w potyczce eliminacyjnej.

Wielu czołowych piłkarzy może nie zagrać

Tak naprawdę na świecie panują różne przepisy dotyczące koronawirusa. Mecze ligowe udaje się rozgrywać obecnie bez większych kłopotów. Dużo gorzej wygląda sytuacja z potyczkami międzypaństwowymi. Okazuje się, że np. Robert Lewandowski najprawdopodobniej… nie zagra przeciwko Anglii (planowana lokalizacja to Wembley w Londynie). Dlaczego? Wszystko przez przepisy panujące na terenie Niemiec. Z tego względu Bayern Monachium najprawdopodobniej nie puści naszego snajpera na tę potyczkę. Podobny los czeka Krzysztofa Piątka. Oczywiście, nie jest to jeszcze przesądzone na 100%. Dużo jednak wskazuje na to, że w ataku zagra… Arkadiusz Milik, który wrócił do regularnej gry po przenosinach do Marsylii. Ta sytuacja pokazuje jednak, jak wielki chaos zapanował przez koronawirusa.

betfan bonus bez depozytu
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

Tak naprawdę sporo reprezentacji narodowych musi borykać się z takimi właśnie obostrzeniami. Graczom firm bukmacherskich trudno będzie zaś ocenić, kto ma większe szanse na zwycięstwo. Z jednej strony kursy na te potyczki są już dostępne. Z drugiej strony zawodowi typerzy czekają na to, by mieć więcej informacji. Na razie trudno jest cokolwiek więcej powiedzieć na temat tego, jak będą wyglądały marcowe potyczki w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2022.

Ostatnie spotkania o punkty były rozgrywane kilka miesięcy temu

Dlaczego jeszcze typowanie wyników i najbliższych potyczek reprezentacji narodowych to spora loteria? Nie da się ukryć, że forma wielu kadr to wielka niewiadoma. Nie tylko chodzi o to, że niektóre reprezentacja mają nowego selekcjonera. Dodatkowo ostatnie mecze były rozgrywane w listopadzie. Minęło już zatem kilka miesięcy. Warto zauważyć, że o wiele łatwiej typuje się np. spotkania drużyn ligowych. Wszak mecze są rozgrywane nawet co kilka dni.

Tutaj trudno natomiast coś więcej powiedzieć na temat dyspozycji konkretnych reprezentacji narodowych. Uważamy zatem, że typowanie marcowych spotkań to nie do końca dobre rozwiązanie. Szczególnie za stosunkowo spore sumy pieniędzy. Dużo bowiem wskazuje na to, że może być sporo niespodzianek.

najlepsi bukmacherzy online