Blog bukmacherskiBukmacherzy onlineOferta darmowych bonusów Polskich bukmacherów 2022

Oferta darmowych bonusów Polskich bukmacherów 2022

legalni bukmacherzy

Nie od dziś trwa rywalizacja między bukmacherami świadczącymi swoje usługi w Polsce. Działający legalnie operatorzy stale starają się nie tylko zatrzymać przy sobie swoich stałych klientów, ale i zachęcić nowych do rejestracji. Jest to tym trudniejsze, że wybór typera w dzisiejszych czasach jest ogromny, a jego wymagania względem usługodawcy – coraz większe. Zdecydowaną podstawą w walce o nowych klientów jest oferowanie atrakcyjnego bonusu powitalnego. W naszym poradniku przedstawimy tego typu promocje u czołowych polskich bukmacherów, opisując zarówno to, co dają, jak i prezentując proces ich pozyskiwania. Przedstawimy też wszystko, co powinno się wiedzieć o bonusach powitalnych zanim skorzysta się z ich oferty.

bonusy polskich bukmacherów 2021
Gdzie najlepsze bonusy bukmacherskie w Polsce 2022?

Co trzeba wiedzieć o bonusach powitalnych?

Jak już powyżej nadmieniliśmy, bonusy powitalne powstały w celu zachęcenia nowych klientów do rejestracji i skorzystania z oferty danego bukmachera. Zazwyczaj polegają na dodaniu darmowych środków na grę przy pierwszej wpłacie. Należy jednak wiedzieć, że przyznawana za ich pośrednictwem kwota pieniędzy nie trafia na nasze konto główne i nie można jej wypłacić bezpośrednio na konto bankowe.

Zamiast tego pojawia się na osobnym koncie bonusowym i zanim zostanie przeniesiona na to główne (z którego z kolei wypłacanie pieniędzy jest możliwe), musi zostać obrócona. Czym tak właściwie jest obrót? Wyjaśnimy to na przykładzie:

 • pozyskujemy 1000 złotych środków bonusowych – trafiają one na konto bonusowe, a w zasadach bukmachera znajduje się konieczność czterokrotnego ich obrotu, zanim trafią na konto główne i będą mogły zostać wypłacone;
 • obstawiamy kolejne spotkania korzystając właśnie ze środków bonusowych – jako że musimy obrócić te środki czterokrotnie, musimy wydać na zakłady 4000 złotych;
 • oznacza to, że musimy wygrywać – do obrotu zaliczają się zwykle wyłącznie wygrane kupony, przy czym brana jest pod uwagę kwota, jaką stawiamy, a nie jaką wygrywamy;
 • jeżeli zatem postawimy 1000 złotych i wygramy, automatycznie wyrobimy 1000 z 4000 złotych koniecznego obrotu. Jeszcze cztery takie zakłady i będziemy mogli przenieść wszystkie środki z konta bonusowego na to główne;
 • pamiętajmy, że środki wygrane przez konto bonusowe trafiają właśnie na nie.

Oferta powitalna w STS

Star-Typ Sport (STS) jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów w naszym kraju. Istnieje od 1997 roku, a swoją ofertę prezentuje zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Bonus powitalny u niego pozwala na pozyskanie nawet 1200 złotych na konto bonusowe. Zasady są proste: w czasie rejestracji należy wyrazić chęć na skorzystanie z promocji, a następnie dokonać pierwszej wpłaty, której równowartość trafi właśnie na konto bonusowe. Stanie się to automatycznie. Bonus, który otrzymamy musimy trzykrotnie obrócić na kuponach z kursem całkowitym przekraczającym 1,90.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jak skorzystać z bonusu powitalnego w STS?

 1. rejestrujemy swoje konto w serwisie internetowym www.STS.pl, a w czasie rejestracji odhaczamy opcję wyrażającą chęć otrzymania bonusu powitalnego;
 2. dokonujemy pierwszej wpłaty, przy czym najwięcej skorzystamy na wpłaceniu 1200 złotych (tyle maksymalnie możemy pozyskać za pośrednictwem bonusu).

Oferta powitalna w Fortunie

W ramach oferty powitalnej Fortuny, a zatem jednego z najbardziej rozpoznawalnych (głównie za sprawą charakterystycznej żółtej kolorystyki logo i serwisu) bukmacherów w Polsce można pozyskać kilka bonusów powitalnych. Jeden z nich związany jest z tak zwanym „bezpiecznym zakładem” – firma zwróci nam jego wartość (ale do 100 złotych), jeżeli okaże się przegrany. Drugi z kolei pozyskuje się za sprawą zgłoszenia się do udziału w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus – otrzymamy za to 2800 punktów w tymże programie. Od razu będziemy to w stanie wymienić na 20 złotych freebetu. Główny bonus powitalny to jednak podwojenie naszej pierwszej wpłaty, do 1000 złotych. Bonus otrzymamy dopiero po obróceniu środków wpłaconych na konto główne – trzeba to zrobić czterokrotnie na kuponach z minimum 3 spotkaniami, o kursie przynajmniej 1,90.

Jak skorzystać z bonusu powitalnego w Fortunie?

 1. rejestrujemy się w serwisie internetowym bukmachera www.efortuna.pl.
 2. dokonujemy pierwszej wpłaty, najlepiej na kwotę tysiąca złotych – musimy to zrobić w przeciągu 10 dni od rejestracji;
 3. dokonujemy obrotu, w przeciągu 30 dni od dokonania pierwszej wpłaty.

Uwaga: środków z bonusu, mimo ich pojawienia się na naszym koncie, nie będziemy mogli wypłacić na konto bankowe. Dopiero wygrane za ich pośrednictwem będą możliwe do przeniesienia na konto.

Oferta powitalna w Totolotku

Totolotek to jeden z najstarszych bukmacherów na polskim rynku. Swoją działalność rozpoczynał jeszcze w 1992 roku (pod szyldem Profesjonał), a obecnie prezentuje ofertę powitalną podwajającą kwotę pierwszej wpłaty, dając nam nawet 1000 złotych na nasze konto bonusowe. Co ważne, pierwszej wpłaty należy dokonać w przeciągu 6 miesięcy i dokładnie w tym czasie trzeba się zmieścić ze zrealizowaniem obrotu. Na niego mamy jednak 30 dni (nie możemy wyjść z tym poza okres 6 miesięcy od rejestracji). Ten jest równy trzykrotności zarówno środków z konta bonusowego, jak i głównego.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak skorzystać z bonusu powitalnego w Totolotku?

 1. rejestrujemy się na www.totolotek.pl;
 2. dokonujemy weryfikacji naszego konta;
 3. dokonujemy pierwszego depozytu – aby najbardziej wykorzystać bonus, powinien on wynosić dokładnie tysiąc złotych.

Oferta powitalna w forBET

ForBET to jeden z najkrócej istniejących na rynku bukmacherów – działający od 2016 roku, rozpoczynał swoją działalność od serwisu internetowego, dopiero później otwierając również punkty stacjonarne. Swoją ofertę powitalną przedstawia jako najlepszą na rynku. Promuje ona trzy pierwsze depozyty – przy pierwszym daje nam 100% jego wartości na konto bonusowe (maksymalnie 1000 złotych), przy drugim 75% jego wartości (maksymalnie 500 złotych), natomiast przy trzecim – 50% wartości (również maksymalnie 500 zł).

Po pierwszym depozycie do Forbet konieczne jest dokonanie jego jednokrotnego obrotu (tylko na kuponach singiel), aby odblokować kolejne (te działają także na kuponach AKO). Kurs kuponów singiel, na których dokonujemy obrotu musi wynosić 2.0 lub więcej – w przypadku kuponów AKO kurs ogólny to minimum 2.0, a pojedynczy – 1.3. Na obrót mamy 30 dni od czasu aktywacji (a więc pierwszego obrotu – jednokrotnego).

Jak skorzystać z bonusu powitalnego w forBET?

 1. dokonujemy rejestracji na www.iforbet.pl;
 2. dokonujemy pierwszej wpłaty – najlepiej 1000 złotych, gdyż tyle możemy dostać; na nasze konto bonusowe trafi równowartość tej wpłaty;
 3. obracamy jednokrotnie bonus z tej wpłaty, aktywując kolejne jego fazy;
 4. dokonujemy drugiej wpłaty – otrzymamy 75% jej wartości na konto bonusowe (maksymalnie 500 złotych);
 5. dokonujemy trzeciej wpłaty – otrzymamy 50% jej wartości na konto bonusowe (max. 500 złotych).
 6. obracamy wpłaty na podanych przez nas powyżej zasadach.

Oferta powitalna w Milenium

Milenium to jeden z bardziej doświadczonych, bo istniejący na rynku od 2003 roku bukmacherów w Polsce. Podobnie jak inni popularni Polscy bukmacherzy jego bonus powitalny przyznawany jest również w zależności od pierwszej wpłaty i wynosić może maksymalnie 1500 złotych. Aby go pozyskać, wpłacone pieniądze należy najpierw obrócić – mamy na to 30 dni (10 dni z kolei mamy na dokonanie wpłaty po weryfikacji konta).

betfan bonus bez depozytu
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

Obrót musi być czterokrotny, wykonany na kuponach z minimum trzech zdarzeniami (każde z nich o kursie minimalnym 1.2, a całość – o kursie ogólnym równym 2.0). W czasie jednego dnia będziemy mogli dokonać maksymalnie 10% obrotu.

Jak skorzystać z bonusu powitalnego w Milenium?

 1. rejestrujemy swoje konto w Milenium;
 2. dokonujemy jego pełnej weryfikacji;
 3. w czasie 10 dni od dokonania weryfikacji dokonujemy naszej pierwszej wpłaty – bonus najbardziej wykorzystamy wpłacając 1500 złotych. Musimy jednak uważać, gdyż wpłacenie więcej zmienia nieco jego zasady, zmuszając nas do nieco większego wysiłku;
 4. wpłaconą kwotę obracamy czterokrotnie na warunkach, o których powiedzieliśmy już wcześniej – musimy jednak uważać, gdyż mamy na to dokładnie 30 dni od dokonania pierwszej wpłaty (w tym czasie kupony muszą zostać rozliczone).

najlepsi bukmacherzy online