Blog bukmacherskiBukmacherzy onlineTop 5 najlepszych bukmacherów. U kogo teraz grać?

Top 5 najlepszych bukmacherów. U kogo teraz grać?

legalni bukmacherzy

Nowi gracze często zastanawiają się u którego bukmachera spróbować szczęścia najpierw. Nie jest to łatwa decyzja, ponieważ na rynku istnieje mnóstwo bukmacherów. Warto jednak dodać, że nie wszyscy reklamujący się na rynku internetowym działają legalnie. Zanim, zdecydujemy się na grę warto sprawdzić, czy bukmacher, którego wybraliśmy posiada certyfikat poświadczający legalność jego działań. W naszym rankingu podajemy tylko legalnych bukmacherów. Tworząc ranking opieraliśmy się głównie na opiniach użytkowników, oraz bogactwie możliwych działań oferowanych przez poszczególnych bukmacherów. 

Legalne obstawianie w internecie

Dawniej obstawianie zakładów wymagało fizycznej obecności w punkcie wybranego bukmachera. Dzisiaj wystarczy kilka kliknięć i chwila wolnego czasu. Współcześnie już prawie każdy ma całodobowy dostęp do Internetu. Można obstawiać niezależnie od pory dnia i nocy. A do wzięcia udziału w grze, zwykle wystarcza jedna złotówka. Ponad to, można grać całkowicie legalnie, przedstawieni w rankingu bukmacherzy mają Licencję na działalność wydaną przez Ministerstwo Finansów.

5. Totolotek

Totolotek często bywa wymieniany na piątym lub szóstym miejscu w innych rankingach. Warto podkreślić, że choć bukmacher nie jest internetowym ninją wciąż skupia graczy, z sentymentem podchodzących do gry u Totolotka. Strona internetowa Totolotka jest całkiem przystępna, choć mogłaby cechować się większą funkcjonalnością.

Jedną z głównych wad wymienianych przez graczy, jest fakt, że kursy Totolotka są dosyć niskie w porównaniu do ofert innych bukmacherów. Dla swoich graczy Totolotek przygotował zakłady live a także dużą ilość specjalnych ofert dla nowych graczy.

betfan kod promocyjny 2020
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

4. Betfan

Betfan dopiero od niedawna należy do grona legalnych polskich bukmacherów. Certyfikat Ministra Finansów otrzymał w 2018 roku. Pod koniec kwietnia 2019, bukmacher opublikował swoją ofertę internetową. Jak dotąd Betfan działa tylko w sferze internetowej. Nie ma punktów stacjonarnych, w których można by było brać udział w zakładach. Jak na razie bukmacher nie ogłaszał się z planem otwierania punktów stacjonarnych i raczej nie należy się tego spodziewać.

Na stronie www.betfan.pl z łatwością znajdziemy informacje o zakładach, promocjach, transmisje na żywo. Dział obsługi klienta działa tutaj bardzo sprawnie i z chęcią odpowie na wszystkie wątpliwości graczy. Betfan oferuje aż 30 dyscyplin sportowych do obstawienia. Pośród dyscyplin najbardziej popularne to: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis, boks, piłka ręczna a także kolarstwo. Bukmacher wychodzi na przeciw mniej popularnym spotom, takim jak np. lekkoatletyka.

3. Fortuna

Fortuna to bukmacher, którego trudno jest sklasyfikować. Od początku swojego istnienia budził skrajne emocje, nie do końca wiadomo dlaczego. Jedno jest pewne, ma zarówno swoich miłośników, jak i swoich hejterów. Do niedawna strona internetowa www.efortuna.pl wyglądała jak echo dawnych lat, bukmacher wprowadził jednak zmiany i dzisiaj strona Fortuna prezentuje się bardzo korzystnie.

Ten legalny bukmacher posiada punkty stacjonarne, które otwarte są codziennie. Dzięki temu można obstawiać zakłady zarówno przez Internet, jak i stacjonarnie. Fortuna posiada nie tylko swoją stronę, ale również aplikację, która po wprowadzeniu poprawek, działa całkiem sprawnie. Jednym z największych atutów tej firmy jest czat na żywo z innymi graczami. Wprowadza całą rozgrywkę na zupełnie inny poziom i pomaga nawiązać nowe, ciekawe znajomości.

polski bukmacher sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

2. STS

Choć STS od dawna jest dosyć znany, ale jego renomę zdecydowanie podniosła niedawna zmiana.Na portalu bukmachera pojawiła się zakładka Betgames. Wspomniana zakładka umożliwia legalne granie w karty za pośrednictwem Internetu. W STS Betgames znajdziemy takie gry jak: poker, wojna oraz bakarat. Początkowo wielu graczy dziwi się, że legalna gra w karty online jest w ogóle możliwa.

Warto nadmienić, że karty wprowadzone przez STS opierają się przede wszystkim na zakładach. Obstawiamy tutaj kartę albo układ kart. Wszystko zależy od gry, w którą zdecydujemy się zagrać. Dotąd STS był kojarzony z obstawianiem dyscyplin sportowych, obecnie najbardziej popularna jest zakładka Betgames, która intryguje wielu graczy.

UWAGA PROMOCJA: Polski bukmacher STS zorganizował nowy bonus, w którym odebrać można aż 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny na bonus to „BETONLINE„, promocja dostępna na stronie www.sts.pl.

1. Betclic

Ten bukmacher jest od dawna znany wielu polskim graczom. Przed pojawieniem się zmian wprowadzonych przez ustawę hazardową, Betclic był bardzo popularny. Na jakiś czas zniknął z polskiego rynku bukmacherskiego aby pojawić się ponownie w lipcu 2019. Nowa strona Betclic swoim wyglądem graficznym nawiązuje do dawnej wersji strony. Przyciąga tym samym graczy, którzy kojarzą Betclica z czasów sprzed ustawy. Betclic online otrzymał zezwolenie na prowadzenie legalnej działalności w Polsce 26 września 2018 roku.

Układ strony www.betclic.pl jest bardzo prosty i przejrzysty, a kursy godne uwagi. Po lewej stronie witryny znajduje się lista dyscyplin sportowych dostępnych do obstawienia. Po prawej stronie znajduje się pusty kupon, który można uzupełnić wybranymi zakładami. Do wyboru mamy aż 40 dyscyplin sportowych, które można obstawić w dowolnym momencie. Betclic przygotował także atrakcyjne oferty dla początkujących graczy.

najlepsi bukmacherzy online