Blog bukmacherskiBukmacherzy onlineTypy bukmacherskie na dzisiaj od najlepszych typerów

Typy bukmacherskie na dzisiaj od najlepszych typerów

legalni bukmacherzy

Polski rynek bukmacherski jest jednym z tych, które cechują się największą hermetycznością. Nie są na niego wpuszczani byle jacy bukmacherzy, a działające na nim podmioty muszą spełniać szereg wymagań narzucanych im przez nasz rząd. W żaden sposób nie ujmuje to jednak mu konkurencyjności, a wręcz przeciwnie – dodatkowo ją zaognia. Na łamach naszego serwisu prezentujemy sylwetki bukmacherów, u których można legalnie realizować swoje typy bukmacherskie na dzisiaj. Publikujemy też szereg przydatnych porad od najlepszych typerów związanych z odnoszeniem sukcesów w ich realizacji, zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych typujących.

typy najlepszych typerów
Typy bukmacherskie od najlepszych w Polsce typerów

Bukmacherzy – legalność i najważniejsze aspekty ich oferty

Aby realizować typy bukmacherskie na najbardziej atrakcyjnych dla nas warunkach, musimy wybrać bukmachera, który nam je stworzy. Skupić powinniśmy się przy tym wyłącznie na podmiotach, które w naszym kraju działają w pełni legalnie. Po 2010 roku są nimi tacy z oficjalną licencją Ministerstwa Finansów. To na nich skupiamy się w naszym serwisie, a ich listę znaleźć można również na stronach rządowych.

Oferta główna polskich operatorów

Konkurencja na rodzimym rynku bukmacherskim doprowadziła do sytuacji, w której u niemal każdego operatora możemy realizować nasze typy bukmacherskie na niemal każdą istniejącą dyscyplinę sportu. Nie ma co przy tym owijać w bawełnę – najbardziej faworyzowana przez każdego z nich jest piłka nożna, która w Polsce cieszy się największym zainteresowaniem. Niemal każdy operator pokrywa ją na poziomie reprezentacyjnym, ale i w obrębie lig polskich oraz światowych.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Olbrzymia popularność futbolu nie oznacza jednak jego ekskluzywności bukmacherskiej. Własne typy bukmacherskie można realizować również w obrębie siatkówki, koszykówki czy mniej popularnych, ale również posiadających swoich fanów sportów – krykieta, golfa czy żużla. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się też e-sport.

Bonusy na typy bukmacherskie

Aby móc efektywniej wykorzystać początkowy budżet, jakim dysponujemy na typy bukmacherskie i ich realizację, powinniśmy sięgnąć po ofertę bonusową spotykaną u dosłownie każdego polskiego bukmachera. W każdym przypadku jej filarem jest bonus powitalny – dający, ale i wymagający najwięcej. Zazwyczaj uzależniony jest on od naszej pierwszej wpłaty (zwykle ją podwaja), choć bywają i takie pozwalające na bezpieczny zakład (buk zwraca wartość jego stawki w przypadku przegranej) czy tak zwany freebet – darmowy zakład bez większych zobowiązań, pozwalający pozyskać mało środków, ale i niemal od razu mieć do nich pełen dostęp.

Promocje bukmachera STS są chyba najbardziej popularne ze względu na ich ogromną ilość. Już podczas rejestracji warto skorzystać z kodu promocyjnego – te są publikowane na łamach wielu stron niezależnych od bukmacherów, w tym również i naszej. Dzięki nim za darmo jesteśmy w stanie dodatkowo zwiększyć pierwsze środki, jakimi dysponować będziemy tuż po rejestracji.

Betfan kod promocyjny na bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

Bukmacherzy w Polsce coraz częściej nagradzają również swoich stałych klientów, którzy to u nich decydują się obstawiać typy bukmacherskie na porządku dziennym. Często zapraszają ich do udziału w programach lojalnościowych, promujących czy to kolejne depozyty, czy też same zakłady.

Usługi dodatkowe

Każdy nieco bardziej doświadczony typer wie, że nie tylko standardowymi zakładami świat bukmacherski żyje. Spotkania sportowe w niemal każdej dyscyplinie rozgrywają się regularnie, zwykle co tydzień – czas pomiędzy nimi mają za zadanie wypełnić tak zwane usługi dodatkowe jak sporty alternatywne czy polityka lub rozrywka. Do tych najpopularniejszych zaliczyć można:

  • sporty wirtualne, w obrębie których obstawiamy zmyślone rozgrywki, bazujące na algorytmach komputerowych,
  • gry karciane, które pozwalają tworzyć i realizować typy bukmacherskie na legalny poker, blackjack i inne gry znane z kasyn. Betgames w STS to usługa, w której gracze mogą typować karty online.

Typy bukmacherskie a zakłady na żywo

Z oferty głównej każdego z działających w Polsce bukmacherów można korzystać nie tylko przedmeczowo, a zatem jeszcze zanim dane spotkanie się rozpocznie. Wielu operatorów jak STS czy Betfan udostępnia niektóre spośród jej elementów w formule „na żywo”, pozwalając na ich obstawianie w czasie ich trwania.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Oferta na zakłady na żywo pozwala realizować spontaniczne typy bukmacherskie, wynikające z błyskawicznej analizy aktualnej sytuacji na boisku czy korcie. Jako że wymaga od bukmachera zaangażowania pracownika do bieżącego ustawiania kursów, opcji bukmacherskich i innych elementów zależnych od tego, co dzieje się w danym meczu, każdy z operatorów proponuje dostęp do zgoła odmiennych spotkań. Może to być zatem jeden z elementów, na bazie których będziemy porównywać oferty każdego z buków w drodze ku temu, który zaoferuje nam zdecydowanie najwięcej.

Typy bukmacherskie – pierwsze kroki w ich realizacji

By móc wcielać własne typy bukmacherskie w życie, należy wybrać bukmachera odpowiadającego naszym indywidualnym potrzebom. Warto zwrócić przy tym uwagę na takie aspekty, jak:

  • kursy bukmacherskie, które tak właściwie definiują wartości potencjalnych wygranych,
  • oferta, która musi pokrywać interesującą nas dyscyplinę i rozgrywki;
  • opcje bukmacherskie, mające duże znaczenie, jeśli nie chcemy typować w sposób bardzo standardowy, stawiając wyłącznie na zwycięzcę określonego spotkania.

Po znalezieniu bukmachera, u którego warto zamieniać typy bukmacherskie w wiążące zakłady, musimy dokonać u niego rejestracji. Ta sprowadza się do wypełnienia prostego formularza – koniecznie podajmy w nim prawdziwe dane, gdyż Polscy bukmacherzy są zobowiązani do weryfikacji. Będą one weryfikowane niedługo po założeniu konta. Zadbajmy też o skorzystanie z pełnej oferty bonusowej – wiele jej aspektów jest zależnych od tego początkowego formularza.

Tuż po rejestracji oczywistym jest, że musimy dokonać depozytu – typy bukmacherskie bazują bowiem na naszym wirtualnym saldzie, to z niego ujmując kolejne środki i na nie wpłacając ewentualne wygrane. Większość bukmacherów daje olbrzymią dowolność w jego doładowywaniu, pozwalając na korzystanie przy tym z przelewów na konto, systemów szybkich płatności, kart płatniczych czy wirtualnych portfeli.

Mając już konto u bukmachera, ale i środki na jego saldzie, możemy już realizować własne typy bukmacherskie – znajdźmy więc interesujące nas spotkanie i postawmy na wynik, który uważamy za najbardziej prawdopodobny. 

Typy bukmacherskie a „pewniaki”

Wśród nowych typujących bardzo często krąży mit, że stawianie na „pewniaki” jest praktyką najbezpieczniejszą i przynoszącą najwięcej korzyści. Niestety, nie jest on do końca zgodny z prawdą – o ile bowiem jest to rzecz rzeczywiście często przynosząca wygrane, o tyle nie są one na tyle duże, by móc na nich wiele zyskać.

gry karciane sts bez depozytu
W Betgames STS bonus bez depozytu na gry karciane

Pewniakami nazywamy takie drużyny czy takich zawodników, którzy są uważani za faworytów. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że po postawieniu na nich odniesiemy sukces. Dostrzegają to bukmacherzy, redukując potencjalne wygrane, jakie odniesiemy realizując typy bukmacherskie właśnie na nich. Sprawia to, że są one wprost minimalne, co w połączeniu z nieprzewidywalnością sportu może okazać się zgubne i wcale nie aż tak rentowne.

Oczywiście, stawianie na pewniaki nie jest czymś złym. Wszystkie typy bukmacherskie dokładnie jednak przemyślmy i nie stawiajmy niczego na ślepo. Grajmy odpowiedzialnie, najpierw analizując, a dopiero później przystępując do działania.

Czy typy bukmacherskie warto realizować u zagranicznych bukmacherów?

Powinniśmy grać wyłącznie u bukmacherów z licencją na działanie w Polsce. Nie ma znaczenia, czy są to operatorzy z polskimi korzeniami, czy też podmioty zagraniczne z ofertą na nasz rodzimy rynek. Ważne, aby byli wspierani przez Ministerstwo Finansów.

Skąd brać typy bukmacherskie innych graczy?

Tworząc własne typy bukmacherskie możemy sięgnąć również po typy innych graczy, ale… nie tylko! Typy bukmacherskie bardzo często prezentują eksperci sportowi, zwykle w studiach przed- i pomeczowych, w telewizji i prasie. Choć nie robią tego wprost i z nastawieniem bukmacherskim, my takie ich wykorzystanie możemy znaleźć.

Dlaczego bukmacher wymaga od nas przesłania skanu dowodu osobistego?

Jest to naturalna część procesu rejestracyjnego, której w żadnym aspekcie nie powinniśmy się obawiać. Bukmacherzy są zobligowani do tego, aby upewniać się w ten sposób o naszym wieku. Przy okazji używają tego, by upewnić się, że mamy u nich tylko jedno konto.

najlepsi bukmacherzy online