Blog bukmacherskiBukmacherzy onlineW Milenium obstawianie zakładów z bonusem bez depozytu?

W Milenium obstawianie zakładów z bonusem bez depozytu?

legalni bukmacherzy

Milenium to według dużej części graczy już wiekowy bukmacher. Pomimo swojej długiej obecności na rynku cały czas stara się rozwijać wzbogacając swoją ofertę o nowe innowacje. Spotkamy się nie tylko z praktycznym biznesowym podejściem, ale też otrzymamy liczne bonusy – na sam początek weźmiemy udział w 4 promocjach o łącznej wartości 1790 zł. Przeczytaj poniższy artykuł, aby bliżej poznać ofertę, dostępne bonusy, a także opinie na temat tego usługodawcy.

Oferta zakładów i najważniejsze informacje o Milenium

Milenium to polski, legalnie działający bukmacher, działający i prężnie rozwijający się od roku 2004. Od tego czasu udało mu się uruchomić 200 placówek stacjonarnych i uzyskać licencję Ministra Finansów na organizację gier hazardowych przez internet. W 2012 mieliśmy okazję przetestować pierwszą wersję strony www.milenium.pl – zdaniem graczy nie było to jednak najciekawsze rozwiązanie. Administracja wzięła sobie uwagi użytkowników do serca i z biegiem czasu usprawniła działanie serwisu w taki sposób, aby był on przejrzysty i czytelny dla początkującego gracza.

W kontekście samej oferty Milenium w nasze ręce daje zaledwie 14 dyscyplin. Choć nie brzmi to zbyt zachęcająco to warto pamiętać, że pomimo niskiej liczby sportów mamy do wyboru ponad 30000 spotkań, w tym 27000 w piłce nożnej, 300 z tenisa, 2000 z hokeja na lodzie, 70 z siatkówki i 370 z koszykówki. Polscy bukmacherzy mają tendencję do niedoszacowania oferty do swoich klientów. W Milenium obsługiwane są wszystkie możliwe ligi, włącznie z młodzieżową, kwalifikacjami i pucharami. Gdy chcemy dostać coś więcej i skrócić sobie poszukiwania dobrym pomysłem jest odwiedzenie kategorii „SUPEROFERTA”.

betfan kod promocyjny 2020
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

Patrząc na opinie Milenium, dowiadujemy się, że w 2020 roku oferta raczej rzadko kiedy jest pretekstem do zarejestrowania swojego konta na stronie. Nowa konkurencja np. Noblebet, Betfan czy STS jest znacznie bardziej rozwinięta pod tym względem. Gracze są raczej zainteresowani tym, co otrzymają w zamian za dołączenie i weryfikację swojego konta, czyli opisane niżej bonusy.

Promocje i darmowe bonusy w Milenium

Ponieważ Milenium ma tendencję do ciągłego zmieniania swojej oferty promocyjnej, postanowiliśmy opisać wyłącznie najważniejsze bonusy, czyli te które realizujemy zaraz po rejestracji konta.

Pierwszym z nich jest bonus na start o wartości 1500 zł. Aby skorzystać wystarczy zarejestrować konto, zweryfikować je, a następnie w ciągu 10 dni wykonać pierwszy depozyt, po czym obrócić go czterokrotnie. Od jego kwoty uzależniony będzie przyznany bonus. Warunki realizacji nie są najprostsze, bo musimy grać kuponami o kursie min 2.0 z trzema lub więcej zdarzeniami o kursie 1.2 na pojedyncze. Dziennie możemy zrealizować maksymalnie 10% całego obrotu np. dla 1500 zł zaliczone będą wyłącznie wydarzenia sięgające kwoty 150 zł.

Drugi bonus jest chyba najatrakcyjniejszym spośród wszystkich obecnie oferowanych przez bukmacherów. Promocja „darmowy zakład” umożliwia obstawienie zakładu za 150 zł i ubezpieczenie go. Jeśli przegramy to na nasze konto zostanie zwrócona przegrana suma. Promocja dotyczy wyłącznie osób, które zarejestrowały się w programie lojalnościowym Liga Mistrzów Milenium.

polski bukmacher sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Trzeci bonus pod względem popularności to bonus 5-10-15. Pozwala on na wzbogacenie rozrywki przy grze kuponami AKO. Gdy na kuponie znajdzie się 5 – 9 zdarzeń to stawka całkowita zostanie podwyższona o 5%, gdy 10 – 14 zdarzeń to o 10%, natomiast przy 15 i więcej zdarzeń – aż 15%. Ważne! Promocja ta nie łączy się z SUPEROFERTĄ, typami dnia, zakładami na żywo, turbo, bonusem GRAND i Happy Hour.

Często wykorzystywanym bonusem jest Happy Hour dotyczący wydarzeń „prematch” i „live”. Pozwala on zwiększyć kwotę wygranej o całe 14%. Zasady są proste – kupony osób posiadających kartę członkowską Ligi Mistrzów Milenium będą specjalnie premiowane. Przy kuponach wielokrotnych (min kurs 1.2 na wydarzenie) współczynnik zakładu zwiększy się ze standardowych 0,88 na 1,00.

Czy w Milenium jest bonus bez depozytu? Obecnie bukmacher nie oferuje graczom takiej formy promocji, ale zakłady bukmacherskie STS dają graczom na start, za samą rejestrację aż 29 PLN bez depozytu. Wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

Jakie opinie Milenium otrzymuje od graczy?

Biorąc pod uwagę opinie Milenium trzeba pamiętać, że wiele z nich jest już nieaktualna. Albowiem serwis www.milenium.pl przez lata uległ gruntownym przemianom. Spowodowało to odświeżenie interfejsu, zmianę szaty graficznej, a nawet sposób komunikacji z marką. Obecnie gracze zadowolenie czerpią z tradycyjnej oferty uwzględniającej zakłady bukmacherskie w stylu na żywo, wirtualne sporty i e-sport. Nie wypowiadają się już tak pozytywnie, jeśli chodzi o okrojoną liczbę dyscyplin.

Faktycznie, bukmacher Milenium na pierwszym miejscu stawia dużą ilość bonusów, liczne cashbacki i dostępność (aplikacja mobilna, nieustannie otwierane punkty sprzedaży, tabele z wynikami). Zdecydowany plus za obecność stacjonarnych placówek, kompetentną obsługę techniczną oraz szybkie płatności kartą, blik, tpay, payu.

najlepsi bukmacherzy online