Blog bukmacherskiBukmacherzy onlineZakłady bukmacherskie w Betfan online

Zakłady bukmacherskie w Betfan online

legalni bukmacherzy

Czym są zakłady bukmacherskie i na czym polegają? To zawarcie umowy między klientem, a bukmacherem umożliwiającym grę. Dawniej tego rodzaju zakłady obejmowały jedynie dyscypliny sportowe, teraz podlega im także m.in. życie społeczne czy też polityczne. Jak wygląda obstawienie? Każdy kto interesuje się daną dziedziną życia poradzi sobie z zakładem bukmacherskim, nie ma w tym nic trudnego. Należy wybrać nadchodzące wydarzenie dostępne w ofercie danego bukmachera, a następnie wpłacić wybraną kwotę, im więcej zainwestujemy tym więcej możemy wygrać lub stracić. To nic innego jak hazard, pieniądze można bardzo łatwo zarobić, ale także bardzo szybko stracić. 

Betfan – historia firmy bukmacherskiej

Spółka zarejestrowana w 2018r., na której czele zasiada Piotr Lech Sienkiewicz, pracujący wcześniej w firmie TOTOLOTEK, a ostatnio FORBET, czyli w najlepszych polskich bukmacherach online. Niewątpliwym plusem jest fakt, iż Prezes Sienkiewicz posiada bardzo duże doświadczenie w pokrewnych firmach. Gwarantuje to potencjalnym klientom profesjonalną, ale także nowatorską ofertę – najciekawsze kategorie produktów tego bukmachera to: SPORT, LIVE, ESPORT, ROZRYWKA. Liczba miesięcznych zakładów sięga 1 500 000, powinno to usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających graczy. Siedziba firmy ulokowana jest w Warszawie przy ulicy Śmiałej. 

Podobnie jak inni Polscy bukmacherzy online tak i betfan oferuje graczom bogatą ofertę zakładów, ciekawe promocje i aplikację mobilną do obstawiania. Poniżej opis poszczególnych funkcji na jaką Betfan zdecydował się położyć największy nacisk.

Jak zacząć obstawiać mecze w Betfan?

 • OTWORZYĆ DARMOWE KONTO

Wchodząc na stronę internetową firmy BetFan, która znajduje się pod adresem www.betfan.pl w górnym prawym widnieje bardzo duży napis OTWÓRZ KONTO. Formularz rejestracyjny składa się z 2 kroków – ostatnią czynnością jest E-MAIL, wysłany przez firmę link należy otworzyć w celu aktywacji konta. To wszystko, proste? BARDZO PROSTE!

 • CHCESZ WYGRAĆ? UDOWODNIJ TO

Narzekanie na brak pieniędzy nie spowoduje ich pomnożenia, natomiast dobrze przemyślana inwestycja jak najbardziej. Kolejnym krokiem jest wpłacenie wybranej ilości środków. Po zalogowaniu należy wybrać duży, żołty przycisk z napisem WPŁAĆ, to bezpieczny i sprawdzony system płatności. To tyle, przyszedł czas na pierwszy zakład!

 • GOTOWE!

Ostatnim etapem jest krótki kurs ”JAK ZOSTAĆ GRACZEM?”. To bardzo prosta polegająca na wykonaniu kilku prostych kroków, które przybliżą nas do wygranej.

polski bukmacher sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak założyć się z bukmacherem Betfan?

 • Możesz wybrać spośród czterech niezwykle dobrze zorganizowanych kategorii: zakłady przedmeczowe, live, esportowe lub rozrywka? To od Ciebie zależy w co zainwestujesz swoje pieniądze. Strona internetowa www.betfan.pl jest zaprojektowana tak, aby klient z łatwością odnalazł poszukiwany zakład, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy warto skorzystać z wyszukiwarki, która usprawni proces.
 • Kiedy już udało się odnaleźć zakład, wystarczy jedno kliknięcie w kurs, a znajdzie się on na kuponie – BANALNIE PROSTE! Chcąc wybrać inną opcję należy usunąć poprzednią, być może rozmyśliliśmy się nad danym wydarzeniem? Nie ma problemu, wystarczy jeden klik i zostanie ono usunięte z kuponu. Możemy zmienić decyzję w każdej chwili i obstawić dokładnie tak jak chcemy.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
 • Przyszedł czas na ostatni krok, należy zdecydować ZA ILE chcemy zagrać, system BetFan obliczy jakie pieniądze mogą się już niedługo znaleźć na naszym koncie bankowym. Jeśli zdecydowaliśmy się zainwestować większą kwotę? Spokojnie, wystarczy ją zmienić i kliknąć ZAGRAJ. Od tej pory nasze emocje sięgające zenitu gwarantowane!

Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie w Betfan online

Na co mogą liczyć klienci bukmachera Betfan pod względem oferty promocji i bonusów? Czy w Betfan online typujący otrzymają na start bonus bez depozytu jak w STS czy może jedynie zakład bez ryzyka? Przyjrzyjmy się promocjom z bliska.

MEGAPAKIET – 3000 zł za darmo

Jak to możliwe? Wystarczy wpłacić minimum 20 zł i zagrać za jej równowartość (co najmniej 2 kupony z kursem AKO 2,0). Bonus otrzymamy od 3 pierwszych wpłat – 10% od pierwszej (maksymalnie 150 zł), 8% od drugiej – 100 zł, 5% od trzeciej (maksymalnie 50 zł). Następnie należy pięciokrotnie obrócić bonusem (min 3 zdarzenia na kuponie, kurs pojedynczego zdarzenia min 1,2, kurs AKO min 2,0). Kiedy przerzucamy pieniądze z salda bonusowego na główne POWIĘKSZAMY WYGRANĄ 10X.

betfan kod promocyjny 2020
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

BRAK PODATKU = 20% DODATKU

Nikt nie lubi formalności, tym bardziej irytujące są podatki. BetFan oferują możliwość zakładu powiększając przy tym wygraną obstawiającego – 24/dobę, 7 dni w tygodniu. Jak to zrobić?

Należy utworzyć kupon wybierając wydarzenia, które nas interesują. Całą resztą zajmię się bukmacher, gdy na kuponie, który obstawiliśmy będą co najmniej 2 zdarzenia z kursem łącznym co najmniej 2, współczynnik zostaje zmieniony na 1, a wygrana rośnie o 14%/. Istnieje także możliwość zagrania kuponem ze współczynnikiem 1, jeśli na kuponie znajdą się 4 zdarzenia z kursem łącznym 4, BetFan dorzuci coś ekstra! Łączna pula wynosi AŻ 20%, to naprawdę duża stawka, a kupony można tworzyć bez końca.

CASHOUT

Dotyczy kuponów, na których nie ma przegranych zdarzeń, gwarantuje to graczowi, że wygrana zawsze będzie wyższa od postawionej stawki. Jak tego dokonać krok po kroku? Czy ta opcja działa podobnie do tego co jest w STS i PZbuk?

Oczywiście zaczynamy od stworzenia kuponu – BetFan zachęca do obstawiania zarówno zdarzeń przedmeczowych, jak i live na jednym kuponie, podkreślając, że nie to dla nich problem. Następnie należy śledzić przebieg wydarzeń i w uznanym przez nas momencie dokonać wypłaty. Teraz możemy CIESZYĆ SIĘ WYGRANĄ!

RADAR 365

Jak to działa? Pomimo tego, iż brzmi bardzo podejrzanie, wyszukuje dla obstawiającego najlepszych promocji każdego dnia. Wystarczy wejść na stronę internetową bukmachera i sprawdzić co dla nas dziś przygotował? Warto to robić, ponieważ codziennie czeka na klienta coś nowego. Chcąc skorzystać z promocji należy oczywiście zagrać, jeśli spełnimy warunki otrzymujemy BONUS. 

Zakłady bukmacherskie BETFAN ustanowiły rekord Polski w szybkości uzyskania licencji bukmacherskiej online. ROZRYWKA to zakładka, w której zamieszczają oferty własnych, niespotykanych nigdzie indziej zakładów wzajemnych.

OFERTA:

 • Media
 • Polityka
 • Show-biznes
 • Ekonomia
 • Wokół sportu
 • Pogoda
nowy bonus w betclic pl
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na darmowy bonus

Pierwszą kategorią są MEDIA, znajdziemy tak takie zakłady jak: Agent Gwiazdy TVN – Kto jest agentem? Big Brother – kto opuści Dom Wielkiego Brata? Taniec z Gwiazdami – Zwycięzca. Zwycięzca konkursu = ulubieniec telewidzów – Czy zwycięzca konkursu będzie również zwycięzcą głosowania telewidzów? – Tak/Nie. Czy Polska zakwalifikuje się do finału? – Tak/Nie.

Polityka to niewątpliwe bardzo burzliwy temat, nowy bukmacher umożliwił nam obstawienie takich wydarzeń jak: Przedterminowe wybory w Hiszpanii. Wybory do PE – mandaty. Czy Donald Trump zrezygnuje z prezydentury podczas 1. kadencji? Czy do końca 2019 r. odbędzie się kolejne referendum dotyczące członkostwa Wielkiej Brytanii w UE? – Tak/Nie.

Kategorią, która charakteryzuje się obszernością jest bez wątpienia show-biznes. Można tam znaleźć zakłady dotyczące zarówno wydarzeń filmowych, jak i spotkań polityków. Oferta BetFan zawiera między innymi: Czy Agnieszka Radwańska otrzyma Honorowe Obywatelstwo Krakowa do końca 2020 roku? Czy Małgorzata Rozenek-Majdan lub Radosław Majdan złoży pozew rozwodowy do końca 2020 roku? Czy Aegon Targaryen zginie w finałowym sezonie?

Bardziej wymagający klienci także znajdą coś dla siebie – ekonomia, czyli nauka społeczna analizująca produkcję, dystrybucję oraz konsumpcję dóbr i usług. Znajdziemy tutaj przykładowo: Czy WIG20 wróci do poziomu z początku kwietnia? Euro ostatnio w górę. Czy ten trend się utrzyma? Frank szwajcarski – dalsze spadki czy wzrost?

Czym jest kategoria wokół sportu? Przecież zakłady bukmacherskie są związanie głównie ze sportem. Kategoria ta charakteryzuje się takimi zakładami jak: Ile bramek w Bundeslidze strzeli R. Lewandowski dla Bayernu Monachium w sezonie 2018/2019? Eliminacja Euro 2020 – Ile punktów zdobędzie Polska w grupie G? Widzew, Elana Toruń a może Radomiak?

Pogoda jest jednym najciekawszych pomysłów jakie oferty zakładów mogą posiadać bukmacherzy. Tutaj możemy znaleźć takie pytania jak: Czy warto wziąć urlop już w czerwcu? W którym mieście w czerwcu 2020 roku będzie więcej dni z opadem? Jaka będzie uśredniona temperatura dobowa w czerwcu 2020 roku we Wrocławiu, Rzeszowie i innych miastach? – poniżej/powyżej.

Reasumując, BetFan jest niewątpliwe jednym z najbardziej oryginalnych, a także otwartych na potrzeby klienta zakładem bukmacherskim. Nie ma w tym nic dziwnego, osoby zarządzające firmą posiadają wieloletnie doświadczenie w tej branży. Sposób w jaki stworzyli firmę, ich zaangażowanie skutkuje wspaniałym kontaktem z obstawiającymi, którzy otrzymali ogromną ofertę zakładów. Warto nadmienić także o wspomnianym rekordzie jaki spółka BetFan ustanowiła, to niewątpliwie ogromne i zasłużone wyróżnienie.

najlepsi bukmacherzy online