Blog bukmacherskiBukmacherzy onlineZakłady długoterminowe na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej

Zakłady długoterminowe na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej

legalni bukmacherzy

Mistrzostwa Świata 2022, które mają się odbyć pod koniec tego roku w Katarze, już teraz wzbudzają duże zainteresowanie i spore emocje wśród fanów piłki nożnej z całego świata. Wraz z losowaniem grup pierwszej ich fazy (właśnie grupowej), z całego tego zainteresowania postanowili skorzystać praktycznie wszyscy działający w Polsce bukmacherzy online. Już teraz możemy u nich obstawiać wiele różnych zdarzeń – mniej i bardziej ryzykownych. Jak jednak to zrobić? Czy tak właściwie warto decydować się na tego typu długoterminowe zakłady już teraz? Którzy bukmacherzy w Polsce dają nam obecnie taką możliwość? To tylko niektóre z kwestii, które planujemy poruszyć w naszym dzisiejszym poradniku.

Zakłady długoterminowe na Mistrzostwa Świata

Zanim w ogóle zdecydujemy się na zawarcie zakładu długoterminowego, powinniśmy poznać specyfikę tegorocznych mistrzostw – pod wieloma względami różnych od wszystkich poprzednich. Znaczenie w tym wszystkim ma przede wszystkim termin rozgrywek. Te będą toczone w środku sezonu piłkarskiego. Rozpoczną się 21 listopada 2022 roku, a zakończą – 18 grudnia. To sprawia, że piłkarze będą mieli niewiele czasu na odpoczynek, a terminarz spotkań, w których będą brali udział będzie bardzo napięty. Zaskakiwać mogą również godziny rozgrywania każdego z meczów. To kolejno 11:00, 14:00 i 17:00 czasu polskiego. Pamiętajmy też, że Katar jest państwem bardzo odległym i różnym kulturowo. Zagadką jest więc to, ilu kibiców zdecyduje się na to, by wspierać swoje zespoły na stadionie. To zaś na każdej imprezie tego typu ma spore znaczenie. Dość problematyczna może być też pandemia koronawirusa. Choć ta wygasła na ten moment, nie wiadomo, czy (i jak, jeśli już) nie rozwinie się w okresie jesienno-zimowym. Tego typu zagrożenie zawsze istnieje.

Jak zawrzeć zakład długoterminowy na MŚ?

Zawieranie zakładu długoterminowego na MŚ 2022 niczym nie różni się od zawierania go w kontekście dowolnej innej dyscypliny i rozgrywek, które już trwają. Na przykładzie bukmachera STS, aby  go zawrzeć musimy:

  1. Z menu dyscyplin wybrać piłkę nożną – tak u tego bukmachera, jak i praktycznie u każdego innego znajduje się ona na pierwszym miejscu w menu głównej. W końcu jest dyscypliną, która w naszym kraju cieszy się największym zainteresowaniem.
  2. Wybieramy opcję “rozgrywki międzynarodowe” – uważajmy, gdyż u niektórych bukmacherów znajduje się ona w środku oferty (zwykle pod nazwą “Międzynarodowe”, co przy porządku alfabetycznym oznacza drugą część listy).
  3. Wybieramy grupę lub rodzaj zakładów, a następnie w standardowy sposób dodajemy konkretny rynek do naszego kuponu. Po jego sprawdzeniu w podglądzie, możemy już postawić nasz zakład.

Oczywiście warto pamiętać, że powyższy schemat może się delikatnie różnić, w zależności od tego, na którego bukmachera postawimy. Długoterminowe zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata są stale dodawane przez najlepszych bukmacherów w Polsce. Jeśli więc wciąż nie mamy możliwości postawienia na to, co chcielibyśmy obstawić, wystarczy, że będziemy cierpliwi, a ta z pewnością się pojawi.

ZOBACZ: Bukmacher naziemny

Czy warto robić to już teraz?

Zakłady długoterminowe i typy dnia na Mistrzostwa Świata są czymś, co może przynieść nam mnóstwo korzyści. Może, ale nie musi. Dlatego też zanim się na nie zdecydujemy, powinniśmy poznać wszystkie ich zalety i wady. Do tych pierwszych z pewnością możemy zaliczyć wysokie kursy bukmacherske – zwłaszcza na takie zdarzenia, które w tym momencie są bardzo ciężkie do przewidzenia. Postawienie na Mistrza Świata wiąże się na przykład z olbrzymim ryzykiem niepowodzenia – może jednak przynieść nam naprawdę solidną wygraną. Tak samo wygląda sprawa chociażby z wytypowaniem króla strzelców. Tutaj ryzyko jest podwójne – konkretny zawodnik może w ogóle nie pojechać do Kataru (wtedy też zakład najczęściej będzie anulowany). Istnieje też możliwość, że drużyna, w której gra pretendent do tytułu króla strzelców nie przejdzie przez fazę grupową. To z kolei sprawi, że zagra w zaledwie trzech meczach. Finaliści Mistrzostw Świata będą musieli przebrnąć przez siedem spotkań, co z kolei sprawia, że to właśnie ich piłkarze będą bliżej tytułu króla strzelców. Poza wysokimi kursami, zawieranie zakładów w tym momencie pozwala nam na to, by podjąć się jeszcze bardziej dogłębnej analizy bukmacherskiej – bez presji czasu i widma za chwilę rozpoczynającego się meczu. Zakłady długoterminowe to też szansa na obstawienie wielu rynków, które w przyszłości nie będą się znajdowały w ofercie polskich bukmacherów.

Pamiętajmy jednak, że zakłady długoterminowe wiążą się ze znacznie większym ryzykiem. Nie jest to jednak ich jedyna wada. Podczas gdy często pozwalają nam uniknąć spadku kursów (to jedna z ich większych zalet), zdarza się i tak, że kursy na wytypowanie przez nas zdarzenia ulegną wzrostowi. Niestety, nie zaaplikuje się on do już zawartych kuponów. Zakłady długoterminowe to też mrożenie własnego budżetu na dłuższy czas.

Bukmacherzy z ofertą na MŚ w piłce nożnej

Piłkarskie Mistrzostwa Świata dla każdego bukmachera są zawsze wydarzeniem, w związku z którym całkowicie zmieniają swoją ofertę. W ich trakcie to właśnie one stają się jej centralnym elementem. Nic więc dziwnego, że już teraz nie tylko najlepsi bukmacherzy online w Polsce pozwalają już zawierać zakłady na ten turniej. Którego z nich powinniśmy wybrać? Najrozsądniej będzie postawić na takiego, który zaoferuje dużo nie tylko teraz, ale i będzie opcją dobrą również na przyszłość. Takimi bukmacherami są między innymi STS, Fortuna i Superbet. Każdemu z nich możemy bez wahania zaufać. Zwłaszcza że dla każdego nie będą to pierwsze mistrzostwa, jakie przyszło mu pokrywać. W każdych poprzednich radził sobie świetnie.

Pamiętajmy, że jeśli będziemy chcieli sięgnąć po ofertę promocyjną dla nowych graczy któregoś z tych bukmacherów, będziemy też musieli dokonać obrotu środkami promocyjnymi. Nie można go dokonywać na zakładach długoterminowych – miejmy to na uwadze, przygotowując własne typy bukmacherskie również na bardziej bieżące wydarzenia sportowe (na przykład te ligowe lub te organizowane w ramach wciąż trwającej Ligi Mistrzów).

najlepsi bukmacherzy online