Blog bukmacherski Bukmacherzy online Znowu przegrałem pieniądze u bukmachera. Co robię źle?

Znowu przegrałem pieniądze u bukmachera. Co robię źle?

instagram

legalni bukmacherzy

Darmowe promocje bukmachera STS

STS to jeden z najbardziej znanych, popularnych i lubianych legalnych bukmacherów, który istnieje na polskim rynku. Ten doświadczony operator aktualnie posiada ponad...

Znowu przegrałem pieniądze u bukmachera. Co robię źle?

Analizujecie, co znowu poszło nie tak? Po raz kolejny przegraliście pieniądze? Każda porażka może być początkiem czegoś nowego, czegoś lepszego. To banalne...

Metody płatności u bukmachera – wady i zalety

Firmy bukmacherskie, które dają graczom możliwość obstawiania zakładów wzajemnych za pośrednictwem internetu, cieszą się w naszym kraju z roku na rok coraz...

LVbet bonus powitalny 1500 PLN

Polski rynek zakładów bukmacherskich stał się od pewnego czasu na tyle konkurencyjny, że poszczególnym podmiotom coraz trudniej jest przekonać do siebie nowych...

Wyniki na żywo Flashcore

Obstawianie zakładów bukmacherskich cieszy się w Polsce z roku na rok coraz większą popularnością. Nic dziwnego - firmy bukmacherskie co i rusz...

Analizujecie, co znowu poszło nie tak? Po raz kolejny przegraliście pieniądze? Każda porażka może być początkiem czegoś nowego, czegoś lepszego. To banalne stwierdzenie, ale z każdego niepowodzenia można wyciągać przecież konstruktywne wnioski. Trzeba jednak wiedzieć, jak to robić. Każdy przegrany kupon bukmacherski uczy nas co zrobiliśmy źle. Sztuką jest nie popełniać drugi raz tych samych błędów.

Z czego biorą się porażki w zakładach bukmacherskich?

Porażki nie są przypadkowe. Można oczywiście przegrać wyjątkowo pechowo, ponieważ jakiemuś zawodnikowi wyszedł strzał życia i przez to wasza drużyna nie odniosła planowanego zwycięstwa na swoim stadionie. Jeśli jednak porażki uwzględniając wasze typy i pewniaki zdarzają się naprawdę bardzo często, to kwestia przypadku raczej nie powinna być brana pod uwagę. Problem jest zdecydowanie bardziej złożony. Z czego jednak biorą się niepowodzenia? Sporadyczne przegrane oczywiście mogą być spowodowane brakiem farta. Nie każdy się z tym rodzi. Jedni są większymi szczęściarzami, a drudzy mają pod tym względem o wiele gorzej.

Jeśli ktoś przegrywa relatywnie często, to być może nie do końca dokładnie analizuje potyczki. Najlepiej, żeby sprawdzać możliwie jak najwięcej przydatnych informacji. W aspekcie piłki nożnej warto weryfikować ostatnie mecze, w mniejszym stopniu pozycję w tabeli, absencje najważniejszych zawodników. Do niczego natomiast przydają się takie informacje, że np. konkretny zawodnik w trakcie letniego okienka transferowego ma zamiar zmienić klub. Informacje muszą być zdobywane, a potem starannie selekcjonowane.

nowy bukmacher betclic bonus
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na darmowy bonus

Jak analizować własną grę u bukmachera?

Ujemny stan konta bierze się również z nie do końca dobrze dobranej strategii. Macie dość dobrą skuteczność? Koniec końców okazuje się, że jesteście tylko na lekkim plusie albo nawet na minusie? W takim razie gra musi być analizowana od startu do mety. Najlepiej na bieżąco zapisywać wszystkie zagrane kupony bukmacherskie. Niektórzy korzystają w tym wypadku tylko z programów komputerowych. To z jednej strony dobre podejście do tematu. Nikt wam nie broni tego robić. Komputery mają to do siebie, że czasami ulegają awarii. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby robić także prywatne statystyki w zeszycie, notatniku. Tak, aby w razie czego mieć na czym bazować.

Ewentualnie warto co jakiś czas przegrywać dane na wymienne nośniki. Ewentualna awaria nie spowoduje, że nagle zostaniecie bez niczego. Analiza własnej gry jest niezbędna w tym temacie. Powinny być zapisywane nazwy drużyn, stawki, kursy. Być może gracie zbyt często, albo zbyt rzadko. Często jest tak, że kursy są po prostu zbyt niskie. Przez to duża skuteczność nie gwarantuje satysfakcjonujących zysków. Takie z pozoru drobne błędy powinny być jak najszybciej wyeliminowane, żeby po prostu gra przynosiła satysfakcjonujące pieniądze.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gra za wirtualne pieniądze – czy warto?

Czasami dobrze jest wrócić do gry za wirtualne pieniądze i obstawiać kupony bukmacherskie za nie swoją kasę. Szczególnie wtedy, kiedy chcecie po prostu na bieżąco przeanalizować własne błędy. Gra za wirtualne pieniądze ma swoje plusy oraz minusy. Na pewno nie da się nic wygrać. Niektórzy traktują to po prostu jako stratę czasu. Zupełnie niepotrzebnie. Gra za wirtualne pieniądze to może być bardzo dobry poligon doświadczalny. Bez większego stresu można sprawdzić, jakie są popełniane błędy. Być może po prostu analiza spotkania nie jest optymalna.

Może stawki są albo za małe, albo za duże i nie do końca dopasowane do granych kursów. Jeśli zatem ostatnio często przegrywacie, to być może warto coś pod tym kątem zmienić? Czasami powrót do początków to bardzo dobre rozwiązanie. Może to być dobry czas, aby po prostu przetestować nową strategię. Szczególnie, jeśli poprzednia nie do końca dobrze sprawdzała się na przestrzeni poprzedniego okresu.

Kiedy wrócić do gry za prawdziwe pieniądze?

Jeśli rzeczywiście zdecydowaliście się grać za wirtualne pieniądze, to też ten okres nie może trwać w nieskończoność. Solą w zakładach bukmacherskich jest po prostu wygrywanie prawdziwej gotówki. Czasami jednak dobrze zrobić jeden krok do tyłu, aby potem odważnie ruszyć do przodu. Jak długo grać tym sposobem? Do momentu, aż będziecie pewni, że nowa strategia jest dobrze dopracowana pod wieloma względami. Gra za wirtualne pieniądze nie jest żadną karą. To po prostu sposób na to, żeby sprawdzić, gdzie są popełniane błędy, a następnie jak najszybciej je wyeliminować. To bardzo dobra alternatywa, aby w praktyce sprawdzić nowy styl gry, jeśli ostatni zawodził. Jeśli widzicie, że wszystko zmierza ku dobremu, to można powoli wracać do gry za prawdziwą gotówkę. Gra cały czas musi być pod baczną obserwacją.

Ogólnie każda porażka może czegoś nauczyć. Zawodowcy w wywiadach podkreślają, że w momencie niepowodzenia nie obrażają się na cały świat. Po prostu zastanawiają się, co było tego powodem. Człowiek uczy się całe życie, nie inaczej jest w zakładach bukmacherskich. Ciężko dojść do absolutnej perfekcji, szczególnie na samym początku. Każdy popełnia błędy, ale trzeba je jak najszybciej identyfikować, żeby po prostu pomyłki dłużej nie były już robione. To tak naprawdę jedyna droga do tego, żeby rzeczywiście inkasować dobre pieniądze na zakładach bukmacherskich.

najlepsi bukmacherzy online

author

Emma Hayes

There I was in a hot yoga studio with plenty of bright natural light and bending myself into pretzel like positions for the very first time.

instagram